Magazin

Murat Boz ayrılık haberlerini nasıl doğruladı?

Aslı Enver ile Murat Boz arasındaki aşkın bittiği ünlü popçunun son demeciyle kesinlik kazandı. Tuzla’daki konser öncesinde gazetecilere “Aslı’yı sormasınlar…” diyerek sözlerine başlayan Murat Boz ayrılığın da imzasını atmış oldu… Murat Boz neler söyledi? Boz, Aslı Enver ile ayrılıp ayrılmadığı konusuna da net bir dille açıklık getirmiş oldu. Magazin medyasının ilgi gösterdiği Boz-Enver aşkı bitti..

Tuzla Marina Arena’da konser öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan murat Boz “Aslı’yı sormasınlar, yoksa röportaj yapmam.” dedi.

Tuzla Marina Arena’da daha önce Justin Timberlack ve Metallica gibi dünya starları için kurulan 450 m2 lik devasa sahnede, 2 saat kadar konser veren ünlü popçu Murat Boz sahne şovuyla izleyicileri büyüledi. Janti albümünün yanı sıra MFÖ, Ferdi Tayfur gibi büyük ustalardan da eserler seslendiren Boz’u izlemeye yaklaşık 10 bin kişi geldi. Boz sahnede bir de sürpriz düet yaparak hayranlarını coşturdu. Yıllardır sahnede vokalliğini yapan O ses Türkiye’den keşfettiği Dicle ile yeni şarkısını birlikte seslendiren Murat Boz izleyenlere büyülü bir gece yaşattı.

Aslı Enver’den hayat güzel mesajı

Geçtiğimiz hafta 32. yaşına giren ve sette arkadaşlarının hazırladığı sürpriz doğum günü partisiınde mutlu olduğu gözlenen Aslı Enver hayatın devam ettiği mesajını verdi. Enver, paylaşımına “Yaşamak güzel, yaş almak güzel, inanmak güzel şey. Geçmiş 32 senemi buradan selamlıyorum. Kendime not: İyi ki doğdum, iyi ki varım, iyi ki varsınız.”

🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Asli Enver (@aslienver)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu