ManşetMedya

Ayşe Arman Akit’e yüklendi: Erkek ol!

Hürriyet gazetesi yazarı Ayşe Arman, Akit gazetesine adeta ateş püskürdü…Ayşe Arman, kendisiyle ilgili sert ifadelerin yer aldığı bir haber yapan Akit gazetesine  köşesinden; “Erkek ol, başka fotoğrafımı kullan” diye seslendi.

Hürriyet yazarı Ayşe Arman, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun”Aile Bakanı birilerinin önüne yatmış” sözünün ardından Kılıçdaroğlu’nu savunan bir yazı kaleme almıştı.

Akit, internet sitesinden yayımladığı haberinde, Hürriyet yazarının her fırsatta kadın hakları savunucusu olarak öne çıktığını belirtip, “Pornocu Aydın Doğan’ın Hürriyet’inde kalem oynatan sekskolik Ayşe Arman, Kemal Kılıçdaroğlu’nun iğrenç laflarını savundu ve ekledi: Kılıçdaroğlu yüzde yüz haklı” şeklinde ifadeler yer alıyordu. yazmıştı.

“BABAM ULAN ERKEK OL!”

Akit’in söz konusu haberinden sonra konuyu köşesine taşıyan Arman, haberde kullanılan fotoğrafına isyan etti.

Ayşe Arman, Akit’e şu ifadelerle yüklendi:

“Yeni Akit benim için paçavra. Limonumu bile sarmam, kirlenir” diyen Arman, “Sapık desinler. Sekskolik desinler. Hiç umrumda değil. Sadece bir şey kanıma dokunuyor. Saldırırken hep ağlayan bir fotoğrafımı kullanıyorlar. Babamın cenazesinde ağladığım fotoğrafı. Babam ulan! Erkek ol, başka fotoğrafımı kullan”

“KANIMA DOKUNUYOR”

Akit’teki haberde kendisiyle ilgili yazılanların umurunda olmadığını yazan Arman, babasının cenazesinde çekilen gözü yaşlı fotoğrafını kullandığı için Akit’e yüklendi.  “Sekskolik desinler, sapık desinler, hiç umurumda değil diye yazan Arman, Akit’in haberinde sadece ağlamaklı fotoğrafının kullanılmasından dolayı bu durumun kanına dokunduğunu yazdı.

ayse-arman-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu