Medya

Ayşe Arman Umre’de…Yeni konu mu yoksa huzur arayışı mı?

Hürriyet yazarı  Ayşe Arman, şu günlerde sıra dışı röportajlarıyla değil Umre ziyaretiyle gündemde. İç huzuru arayışları mı yoksa yeni yazı konuları arayışı mıdır bilinmez Ayşe Arman tesettürlü fotoğraflarıyla başka bir dünyadan bizlere sesleniyor.

Kutsal topraklarda halinden oldukça memnun görünen Arman, çok sayıda fotoğrafını sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaştı.

Destekten TR

Ayşe Arman, Umre’den çektirdiği fotoğrafların altına ‘Sanki bir aydır buradayım’ ifadesini kullandı.

Destekten TR

Ayşe Arman Umre'ye gitti

Destekten TR

 

Ayşe Arman’ın sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğrafların altına yazdığı mesajlar normal paylaşımlarından çok farklıydı.

“EN ÇOK MESCİD-İ NEBEVİ’DE HUZURLUYUM”

Arman fotoğraflarla birlikte, “İnsanın içe dönmesinin pek çok yolu var. Bu da onlardan biri. Medine hallerimiz :)) Dün geldik ama sanki bir aydır buradayım. Ve sanki buraları çok iyi biliyorum, pek bi huzurluyum. En çok da Mescid-i Nebevi’nin içinde huzurluyum. Burası peygamberin evi…” ifadesi dikkatlerden kaçmadı.

Sosyal medya Arman’ın Umre ziyaretiyle yakından ilgileniyor. Eleştiri içerikli paylaşımların fazlalığı gözlerden kaçmazken “önümüzdeki dönemde hocamız Ayşe Arman” şeklinde takılanlar da az değil.

Ayşe Arman’ın Umre ziyaretiyle ilgili izlenimleri şimdiden merak ediliyor.

blankblank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR