Medya

AYŞE ARMAN VE NİLGÜN BELGÜN AYNI YATAKTA

Nilgün Belgün’ün Hürriyet’ten Ayşe Arman’a verdiği röportaj yine çok konuşulacak cinsten..

Ayşe Arman, detayları ve konsepti iyice düşünülmüş bir röportajın altına imza attı. Röportaj için çekilen fotoğraflar için iki kadın aynı yatakta poz verdi. Röportaja göre fikir, çılgınlığı ile de bilinen Nilgün Belgün’den geldi. Oysa Arman daha önce de Ajda Pekkan, Özge Ulusoy gibi isimlerle de röportaj yaparken yatak fotoğrafları çektirmişti.

Belgün’ün açıklamalarının satır aralarında Fox TV’de yapacağı programın detayları ve Kenan İmirzalıoğlu ile yaptığı ilginç görüşler de var.

İşte o röportajdan bazı bölümler…

……………………………………………………………………………………………………………..

 

Yeni bir televizyon programına başlıyorsun…

-Evet. Gelecek hafta salı, Fox’da. Yılladır istediğim bir şeydi. Sonunda kafamdaki gibi bir program yapıyorum. Ben bir şov kadınıyım. Gece programı için de çok uygunum. Fox’un başına Los Angeles’ten senelerini bu işe vermiş çok tecrübeli bir televizyocu geldi: Şebnem Aşkın. İzmirli. İzmir Amerikan ve Boğaziçi mezunu, yıllarca yurt dışında çalışmış. Benim oyunu izledi ve “Bizim kanalımıza program yapmanızı istiyorum!” dedi. Ancak Los Angeles’tan gelen bir kadın beni anladı düşün!

AYSE-ARMAN-NİLGUN-BELGUN

Konsepti ne olacak?

-Bir stand-up’la açacağım ki bu, Türkiye’de bir ilk. Zaten benim yaptığım işi de Türkiye’de ilk defa bir kadın yaptı. Yoktu öyle hem hayatını anlatan, hem şarkı söyleyen, hem dans eden hem de iki saat boyunca konuşan bir kadın. Bir stand-up’la açacağım ve konuklarımı çağıracağım. Özel konuklarım olacak. Yaz boyu salı geceleri. Eylülden itibaren de her gün kadın programı yapacağım. Sabah 10-12 arası.

Peki nasıl adam beğeniyorsun?

-Yakışıklı severim, iyi kalpli severim. E zor tabii. Çıtam yüksek. Şahane bir Kenan İmirzalıoğlu anım var. Anlatayım mı?

Lütfen…

-Babam ikide bir de soruyordu: “Kızım evlenmeyecek misin?” Bir ara çok evlendim, uzun süre ara verdim evlenmiyorum ya, o yüzden soruyor. Benim de tam işime konsantre olduğum dönem. “Düşünmüyorum babacığım memnunum” diyorum. Yalnızlığa alışınca da hoşuna gidiyor insanın o özgürlük. Bir gün bayram yemeğinde, tüm aile sofrada oturuyoruz, bana yine dedi ki “Kızım evlenmeyi düşünmüyor musun artık? Bak ben de yaşlandım, bir ayağım çukurda!” Birden “Düşünüyorum baba!” dedim, “Kenan İmirzalıoğlu’yla…” Babam çatalı bıçağı bıraktı, döndü bana, “O seni alıyorsa, hiç kaçırma kızım!” dedi. Ve ben geçen gün Kenan’a rastladım, bunu anlattım. Birlikte güldük dedi ki “Buradan çıkıyoruz, yüzük alıyoruz, parmaklarımıza takıyoruz, babanın yanına gidiyoruz ve diyorsun ki “Bak babacığım, Kenan beni aldı!” Böyle bir şeyi yapamadık tabii, çünkü babam çoktan rahmetli olmuştu…

Yatak lafı edilince, başka biri ürker ve korkar..

-Ayol ben teklif ettim sana. Baktım sen her dakika bir başka ünlü kadınla yatağa girmişsin. Benle niye olmasın dedim! Gerçi bunu da eleştirenler olur, bize ne? Dans yarışmasına girdiğim zaman da bir tiyatrocu arkadaşım, “Mümkün değil ben yapmam!” demişti. Onlara cesaret gibi geliyor, oysa ben eğleniyorum.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu