Magazin

Ayşe Arman’dan Ömür Gedik’e ağır ifadeler: “Can Yaman’ı savunmak için bu ülkenin kadınlarını satıyor!”

Hürriyet’ten ayrılan Ayşe Arman, son günlerin olay adamı haline gelen Can Yaman’la ilgili yazdıklarından dolayı Ömür Gedik’e ağır ifadelerle yüklendi. Arman, Gedik’i kadınları aşağılamaya cüret ermekle suçladı.Arman, Ömür Gedik’i Can Yaman’ı savunduğunu kaydetti.

Can Yaman’ın çok tepki alan söylemlerini geçiştirmeye çalışan Ömür Gedik’e Ayşe Arman’dan sert tepki geldi. Arman, Ömür Gedik için ” Saçmalayan adama o kadar hayran ki, onu savunabilmek için kadınları yerin dibine sokuyor.” ifadesini kullandı.

Ömür Gedik, gazetede yazdığı köşe yazısında Can Yaman’la alakalı;
“Onunla arka odaya geçme imkanı olsa bir dakika bile düşünmeyecek kadınlar tarafından bile eleştirildi Can. Pes yani. İşte biz buna ‘Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu’ diyoruz. Can’a tavsiyem biraz inzivaya çekilsin, kendini dinlesin. Kötücül yorumları da kafasına takmasın.” diye yazmıştı.

İşte Ayşe Arman’ın Instagram hesabından dile getirdiği, Can Yaman ile ilgili yazdığı ifadeler sonrasında Ömür Gedik için kullandığı o sert ifadeler:

“Ömür Gedik, Can Yaman’ın libidal zırvalarını haklı gösterebilmek için kadınları aşağılamaya cüret etmiş. Nasıl yapabilmiş, hayvanlara kıyamayan kadın, bir kalemde kadınları harcayıvermiş!!! 😞
🚩Can Yaman kendini gömdü. Seksist, narsisist, maço bir adam olduğunu en antipatik biçimde kanıtladı. Benim anlamadığım, tamam Can Yaman antipatik biri olabilir ama Ömür Gedik’e, bir kadına mı kaldı, o kendini bilmez adamı savunmak???!😱😱😱

🚩’Onunla arka odaya geçme imkanı olsa bir dakika bile düşünmeyecek kadınlar” Ömür Gedik bu cümlenin ne anlama geldiğinin farkında mı acaba? Nasıl bir dönemde yaşadığımızın bilincinde değil herhalde. ‘Ben o cümleyi normal kadınlar için değil onun hakkında yazanları eleştirmek için kurdum!’ diyor. Saçmalayan adama o kadar hayran ki, onu savunabilmek için kadınları yerin dibine sokuyor.😞

🚩Yazık!!!! Kadınların birlik olma ve erkek egemenliğine karşı direnme zamanı. Allah’ın her günü bir Kadın öldürülüyor bu ülkede… Ve o katiller ‘iyi hal indirimi’ alıyorlar, Can Yaman gibi düşünen erkekler tarafından. Ömür Gedik’in yaptığı yanlış ve densiz bir gayretkeşlik. Zırvalayan kendini beğenmiş bir adamı savunabilmek için o adamdan daha ağır biçimde bu ülkenin kadınlarını satıyor!!!!”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu