Medya

AYŞE ARMAN’DAN YİNE KONUŞULACAK YORUMLAR!

Hürriyet gazetesinin 66. yıl dönümünde 20 yıldır çalıştığı gazetesinin kendisine bir plaket verdiğini çarpıcı bir yazı ile anlatan Ayşe Arman, yine çok konuşulacak yorumların altına imza attı.

“HAYATIM BOYUNCA BİR ADAMLA 20 YIL BİRLİKTE OLMADIM”

ayse-arman-aydin-dogan

Arman, patronu Aydın Doğan ile ilgili olarak; “Hayatım boyunca bir adamla 20 yıl birlikte olmadım, böyle bir rekorum yok, ailemle de 20 yıl aynı evde yaşamadım. Ama işte Hürriyet’le kurduğum ilişki bu kadar uzun ve yoğun. 20 yıldır da aynı patronla çalışıyorum, Aydın Doğan’la. Biz ondan sürekli birşeyler istedik, o ise bizden sadece iyi gazetecilik yapmamızı istedi.” diye yazan Arman: ” Ben patronunu sürekli gören biri değilim, bunu da iyi buluyorum. Benim için patronla yönetimle hep bir mesafe olmalı. Hep ben tedirgin olmalıyım, kalbim küt küt atmalı. İşte bizim böyle bir ilişkimiz var.” görüşüne yer verdi.

Bu satırların yanında ise Aydın Doğan ile Ayşe Arman’ın birlikte ekrana gülümsediği bir selfienin yer alması dikkati çekti.

“Patronla yönetimle hep bir mesafe olmalı” diyen Ayşe Arman’ın, patronu ile kameraya gülümserken çekilen selfiesi sosyal medyayı da konuşturdu.

En çarpıcı eleştirilerden biri de Habertürk sunucularından Zafer Arapkirli’den geldi. Arapkirli, “Köşesine gazete patronu ile çektiği “selfie”yi koyanlar “Gazeteci” kimliği taşıyorsa… Ben overlokçuyum..” diye yazdı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu