Magazin

Ayşe Özyılmazel darp haberiyle gündeme gelen babası Neco’yu yazdı

Sabah yazarı Ayşe Özyılmazel kendisinden 25 yaş küçük eşi İdil Erge’ye şiddet uyguladığı öne sürülen babası Neco ile ilgili yazı kaleme aldı. Sabah yazarı, babası Neco’yu  affetmedi. Ayşe Özyılmazel, babasına verdiği tepki ile gündemde.

İşte o yazı…

SABAH YAZARI’AHMET, MEHMET, NECO FARK ETMEZ’ DİYE YAZDI

“Fikrim sabit, duruşum nettir. Her türlü şiddetin, konu itibariyle belirtmek gerekirse; altını çize çize ‘kadına şiddetin’ karşısındayım.

Ve hiçbir bahaneyi, ‘ama’yı, tahrik gerekçesini dikkate almam, bir saniye bile dinlemem. Her kim kadına şiddet uygularsa, benim gözümde aynı çukura aittir. Cezasını çekmeli, bedelini ödemelidir.”

DARP RAPORU ALDIĞI İDDİA EDİLDİ

Bodrum’da yaşayan ve Neco adıyla bilinen sanatçı Nejat Özyılmazel, 2008’de kendisinden 25 yaş küçük olan İdil Erge ile ikinci evliliğini yaptı. 2 çocukları dünyaya gelen çift arasında, son 2 yıldır sorunlar yaşanmaya başladı.

İddiaya göre Neco, geçen yıl eşine şiddet uyguladı. Darp raporu alarak Neco’dan şikâyetçi olan İdil Erge, daha sonra şikâyetinden vazgeçti. Ancak devam eden kamu davası sonucu Neco’ya bir ay evden uzaklaştırma ve “Kasten yaralama” suçundan para cezası verdi. Yine iddiaya göre Neco, bu olaydan sonra da eşine psikolojik şiddet uygulamaya devam etti. İdil Erge ise şikâyetçi oldu.

Olay yeniden savcılığa intikal edince Neco’ya 3 ay daha evden uzaklaştırma cezası verildi. Suçlamaları reddeden Neco ise “Darp olayı yok. 8 Ekim’de ben boşanma davası açtım. O günden beri de ayrı bir evde oturuyorum” dedi. Sanatçı, 31 yıllık ilk eşi Oya Germen’i, İdil Erge ile aldatmış ve çift 2006’da bu nedenle boşanmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu