Yerli Dizi

Ayşe Özyılmazel ve Ömür Gedik’ten sonra Onur Baştürk de “yazar-şarkıcı”lığa soyundu

Hürriyet’in magazin yazarı Onur Baştürk albüm çıkardı. İlk olarak önemli müzik platformu Fizy’de yayınlanan, 9 Ocak’ta da tüm dijital platformlardan yayınlanacak albümdeki tüm şarkıların söz ve müziğinin Onur Baştürk’e ait olması dikkatlerden kaçmadı. Onur Baştürk’ün ilk albümündeki sekiz şarkının yedisinin düzenlemesi ise Daniel Taşel’e ait. Onur Baştürk, en son 2015 yılında yayınlanan “Hep Aynı Anda” isimli şarkısına da klip çekmişti.

İLK KLİP “SÖYLE BANA” ADLI ŞARKIYA ÇEKİLDİ

Hürriyet’in haberine göre; Emre Ataker’in düzenlediği, albümün çıkış şarkısı olan “Söyle Bana”nın videosu, Baştürk’ün daha önce yayınlanan iki single’ın videosunda olduğu gibi yine Emir Sarısaç imzalı. İzlanda’nın güneyindeki siyah kumsalda çekilen video klip, siyah beyaz görüntülerden oluşuyor.

“KİMSE BENDEN BÖYLE BİR ŞEY BEKLEMİYORDU”

Onur Baştürk, albümü şu cümlelerle anlattı:

“Kimse benden böyle bir şey beklemiyordu. Aslında ben de beklemiyordum. Bir anda oldu. Sanki yanı başımda bir nehir vardı ve ben nehri sadece uzaktan seyrediyordum. Arada bakmak güzel geliyordu. Sonra bir gün bu nehre itildim ya da kendimi ittim; orası biraz muamma… Ve kendimi o nehrin içinde yüzerken buldum: Tam anlamıyla akıyordum. Nihayet nehrin sonundaki şelaleye vardığımda elbette aşağıya düşmem kaçınılmazdı. İşte düştüm, buradayım! Tamamında bir aşkı (ya da nehirdeki akışı) anlattığım bir albümle: Hiçbir şey olmamış gibi mi kalayım? Evet, bir aşk. Hem akıntıda hem de akıntıya karşı! O yüzden isyan da var (fazlasıyla), hüzün ve heyecan da…”

AYŞE ÖZYILMAZEL VE ÖMÜR GEDİK DE ALBÜM YAPMIŞTI

Sabah yazarı Ayşe Özyılmazel ve Hürriyet yazarı Ömür Gedik de yazarlığın yanısıra albüm yapmış ve çektikleri video kliplerle adlarından söz ettirmişlerdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu