Magazin

Ayşe Özyılmazel’den Sıla’nın yeni görüntülerini ortaya çıkaran Kanal D Haber’e sitem

Geçtiğimiz günlerde Sabah gazetesindeki köşesi elinden alınan Ayşe Özyılmazel’den Sıla’nın yeni görüntülerini eleştirenlere tepki geldi. Sosyal medya hesabından konuyla ilgili dikkat çeken paylaşım yapan Özyılmazel, Sıla’ya destek çıktı. Özyılmazel, Sıla için ” Sanki zil takıp oynuyor” diye yazdı.

“BELKİ ACISINI BÖYLE ÇIKARIYOR”

Ayşe Özyılmazel, Kanal D Haber’in ortaya çıkardığı Sıla’nın yeni görüntülerinde ünlü şarkıcının darp edilmediği yönündeki habere tepki gösterdi. Özyılmazel, Sıla için “Sanırsınız zil takıp oynuyor, belki acısını böyle atıyor?” diye yazdı.

Oyuncu Ahmet Kural’dan şiddet gördüğü gerekçesiyle suç duyurusunda bulunan ve 3 ay uzaklaştırma kararı aldıran şarkıcı Sıla’nın olay sonrası yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Sıla’nın şiddet görmediği hatta eğlendiği iddia edildi. Sıla hakkında yapılan yorumlara sinirlenen köşe yazarı Ayşe Özyılmazel, sosyal medya hesabından olumsuz eleştiri yapanlara “Sanırsınız zil takıp oynuyor” diyerek tepki gösterdi.

ÖZYILMAZEL: “SANIRSINIZ KADIN ZİL TAKIP OYNUYOR”

Ayşe Özyılmazel, yaşananlara şu sözlerle sitem etti: “Sanırsınız kadın zil takıp oynuyor, arkadaşlarıyla oturmuş şarkı söylüyor. Belki acısını böyle atıyor? Bu videoyu çekip, servis eden kimdir? Dost sandığımı düşmanlara dikkat!

“ŞİDDETİ GEÇERSİZ KILMAYA ÇALIŞIYORLAR”

Bu görüntülerle Sıla’nın gördüğü şiddeti geçersiz kılmaya çalışıyorlar. pis bir algı yönetimi! Görüntülerin olaydan sonra olduğunu nereden biliyoruz? Diyelim öyle; morlukları şu çekimden nasıl tespit edebiliyoruz?Dayağın izin görüntülenmedi diyen Kanal D haber erkek tarafında durduğunu açıkça ortaya koyuyor! Ah benim erkek egemen medyam ah!”

“ŞU ADAMDAN ŞİDDET YİYEN KADINLAR NİYE SUSUYOR?”

Özyılmazel, paylaşımında Ahmet Kural’dan şiddet gördüğünü söyleyen kadınlara da tepki göstererek “Şu adamdan (Ahmet Kural) şiddet gören diğer kadınlar niçin susuyorlar hala?” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu