Magazin

Ayşe Özyılmazel’in hakkındaki alaycı yazısına Gülben Ergen’den tepki:”Detoksa alayım seni!”

Sabah yazarı Ayşe Özyılmazel, dünkü yazısında magazin basınında da yer alan Burak Törer- Gülben Ergen ayrılığını yazdı. Özyılmazel, “Ele güne karşı Instagram ayrılığı” başlıklı yazısında Gülben Ergen’e göndermeler yaptı. Gülben Ergen’in sürekli en iyi görünme çabası içinde olduğunu dile getiren Sabah yazarı, Ergen’in bu uğurda gösterdiği müthiş çabayı diline doladı.

AYŞE YILMAZEL GÜLBEN ERGEN’E YÜKLENDİ

Özyılmazel, Ergen’e yönelik olarak kendisinin sürekli “En özlü sözü söyleme çabası… En değer verilen kadın olma çabası… En muhteşem anne seçilme çabası… En ermiş kişilik mertebesine erişme çabası… ‘Beni sevin, beni onaylayın’ çabası…” içinde olduğunu yazdı.

İkilinin ilişkilerini sonlandırmalarını sosyal medya üzerinden yapmasını eleştiren,Özyılmazel, Burak Törer’in Instagram’dan veda mesajlarının altına Gülben Ergen’in “‘Evet düşmanlarımızın yüzünü güldürmeyeceğiz..” şeklinde yorum yapmasını da ti’ye aldı.

“NE ARA BUNCA DÜŞMAN EDİNDİNİZ!”

Özyılmazel, yazısında”Off içim şişiyor içim, ne düşmanlarmış be! Alt tarafı birkaç ay çıktınız, gezdiniz tozdunuz, Bodrum’a gittiniz, denize girdiniz, akşam rakı balık falan… Ne ara bunca düşman edindiniz?” diye sordu.

Sabah yazarı, yazısının finalinde ise;

“Ah o her an her yerden puan toplama, onay alma, her durumda ille de takdir edilme mücadelesi, ah… Zırıl zırıl ağlamayı, acılarla kendimi bir koltuktan diğerine atmayı, üzüntümden tek kelime diyecek hal bulamamayı, yemeden içmeden kesilip kendime de, ona da kızmayı; şöyle filtrelenmiş, mükemmelleştirilmiş bir Instagram ayrılığına tercih ederim.” diye yazdı.

GÜLBEN ERGEN’DEN AYŞE ÖZYILMAZEL’E JET CEVAP

Özyılmazel’in bol laf çarpmalı, alaycı yazısına Gülben Ergen’den tepki geldi. Ergen, sosyal medya hesabından “Off içim şişiyor içim” diye yazan  Sabah yazarı için “Ne ara bu kadar şiştin sen ya hu😅 Detox a alayım seni” diye yazdı.

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu