Müzik

Ayşegül Aldinç ‘Durum Leyla’ şarkısı ile döndü

Ünlü pop şarkıcısı Ayşegül Aldinç, uzun bir aradan sonra hayranlarının karşısına muhteşem bir proje ile dönüş yaptı. Aldinç çıkardığı ”Sek’iz ” isimli proje albümünün ilk video klibini, albümde Gökhan Türkmen ile birlikte seslendirdikleri ”Durum Leyla” isimli şarkısına çekti.

Klip film tadında olmasının yanısıra adeta bir ünlüler geçidini anımsatıyor. Bestesi ve sözü Gökhan Türkmen’e ait olan şarkının aranjesi Aytaç Özgümüş ve Caner Anar tarafından yapıldı. Klibin yönetmenliğini Ayşegül Aldinç’in albüm fotoğraflarını da çeken Nihat Odabaşı üstlendi.

FİLM TADINDAKİ KLİPTE KİMLER YOK Kİ?

Ayşegül Aldinç, Gökhan Türkmen, Nihat Odabaşı, Ece Uslu, Eda Ece, Gamze Topuz, Murat Balcı, Uğur Karabulut, Zeki Şen ve Lara Teke gibi isimlerin rol aldığı “Durum Leyla”nın klibi, 5 farklı hikaye ile izleyicileri derinden etkileyecek ve duygu dünyalarına iz bırakacak. Klip Nişantaşı’nda birbirinden farklı iç ve dış mekanlarda 4 günde tamamlandı. Ayşegül Aldinç’in ”Sek’iz ” isimli proje albümünün ilk video klibi “Durum Leyla” tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu