M.Bey/ÖzelManşet

Ayşegül Doğan Medyabey’de İşte Benim Stilim’i yorumlayacak

Bu Tarz Benim’in fenomen yarışmacısı Ayşegül Doğan, Medyabey.com’da…Ayşegül Doğan, TV8’de yayınlanan İşte Benim Stilim adlı moda ve stil yarışma programını Medyabey okurları için yorumlayacak..

Ayşegül Doğan Bu Tarz Benim yarışmasında ilginç polemikleriyle ve renkli kişiliği ile yarışmanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmuştu.

Medyabey ailesi olarak Ayşegül Melisa Doğan’a hoşgeldin diyoruz…

AYŞEGÜL MELİSA DOĞAN KİMDİR?

İstanbul’da doğdu. 24 yaşında ve ailenin tek çocuğu. Ayşegül Doğan terazi burcu. Boyu 1.64. Adanalı. kendisinde en sevdiği özelliği çabuk düşünmesi ve kendini çok iyi ifade eden bir konuşmacı olması. AÖF 2 yıllık halkla ilişkiler bölümü mezunu. 2 sene önce özel bi şirkette çalışmaya başladı. Daha sonra yapmak istediği işin alışveriş ve kadınlarla alakalı olmasını istediği için Beşiktaş’ta arkadaşıyla ortak bir butik açtı. Bu Tarz Benim yarışmasından sonra ortaklığını bitirdi. Show TV’de ekrana gelen Bu tarz Benim yarışmasına seçildikten sonra programda 11 hafta yarışmacı oldu. Ayşegül Doğan, halen bir tasarımcıyla çalışıyor ve yurtdışından ürün getirip internet üzerinden satışa sunuyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu