ManşetTelevizyon

Ayşegül Emel’e yüklenince Nur Yerlitaş’ın hışmına uğradı-izle

İşte Benim Stilim All Star’da bu kez Ayşegül Doğan’ın hedefinde Emel Özkızıltaş vardı. Emel, podyum performansının ardından Ayşegül’ün eleştiri oklarına maruz kaldı. Kendini ifade etmekte zorlanan Emel’in imdadıan ise Nur Yerlitaş yetişti.

Ayşegül Doğan’ı eleştiri tarzını yanlış bulduğunu söyleyen Yerlitaş, Ayşegül’e  “eskiden giyip de buraya geldiğin kıyafetleri unutma” hatırlatması yaptı. Ayşegül’e oldukça sinirlendiği gözlenen Nur Yerlitaş, Ayşegül’ün yarışmacılara yönelik sert tutumunu kıyasıya eleştirdi.

Kendisine cevap vermek isteyen Ayşegül’ü ” Bir dakika ya!” diyerek susturan Nur Yerlitaş sert sözlerini sürdürdü. “Bu kadar alaycı bir şekilde konuşup yarışmacıları adam yerine koymuyorsun!” çıkışı yapan Nur Yerlitaş güçlükle sakinleşebildi. Sessizce Nur Yerlitaş’ı dinlemek zorunda kalan Ayşegül’ün suratı düşerken stüdyodaki sessizlik dikkatlerden kaçmadı.

İşte, Ayşegül’ün Emel’e yüklenmesinden dolayı Nur Yerlitaş’ın hışmına uğradığı o anlar:

Emel Özkızıltaş’ın podyum performansı ve Ayşlegül’le yaşadığı tartışma:

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı