Medya

Ayşenur Arslan Halk TV ekranından veda etti

Gazeteci Ayşenur Arslan, uzun zamandır çalıştığı Halk TV’ye veda etti. Halk TV’de “Medya Mahallesi” isimli programı hazırlayıp sunan Ayşenur Arslan bugün Halk TV ekranlarında izleyicilerine veda konuşması yaptı. Sosyal medya Ayşenur  Arslan’la ilgili gelişmeye oldukça ilgi gösterdi. Arslan,’ın adı Halk TV’den ayrılması nedeniyle Twitter’da en çok konuşulan isim olarak TT listesine girdi.

Halk TV’de uzun süredir “Medya Mahallesi” isimli programı hazırlayıp-sunan Gazeteci Ayşenur Arslan programını sonlandırdığını açıklaması günün medyadaki sürpriz gelişmelerinden biriydi.

Birlikte program yaptığı Hüsnü Mahalli tutuklanan Ayşenur Arslan, 146 gazetecinin tutuklu olduğu ülkede artık yayın yapmayacağını duyurdu. Arslan çok üzgün olduğunu söyleyerek, “Bazen susmak en güçlü tepkidir. Susarak bağırıyorum. Hoşçakalın” dedi ve izleyicilerine veda etti.

İşte Ayşenur Arslan’ın Halk TV’deki programında ekranlardan yaptığı o veda konuşması:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu