Medya

‘Ayşenur Arslan’a gözaltı’ haberine yalanlama

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden konuyla ilgili yapılan açıklamada Ayşenur Arslan'ın gözaltına alındığı haberi yalanlandı.

Eskişehir Kent Konseyi tarafından düzenlenen Birgün Gazetesi Yazarları ile Analiz programı ve imza gününe katılmak için Eskişehir’e gelen gazeteci-yazar Ayşenur Uyanık (Arslan) istirahat ettiği otelde polis tarafından gözaltına alınmak istendiği haberle ilgili açıklama geldi.Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada Ayşenur Arslan’ın gözaltına alındığı haberi yalanlandı.

Eskişehir Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

TEBLİGAT YAPILDI

“22.03.2019 günü bazı basın yayın organlarında Gazeteci Ayşenur Uyanık (Arslan)’ın Eskişehir Emniyet Müdürlüğü görevlilerince gözaltına alındığına dair aslı olmayan haberlerin yayınlandığı görülmüştür. Emniyet güçlerimiz tarafından 22.03.2019 günü saat 19:00 sıralarında kendisine adli bir konu ile ilgili tebligat yapılmıştır. Gözaltına alındığına dair haberler tamamen asılsızdır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

AYŞENUR ARSLAN’DAN İLK AÇIKLAMA

Halk TV’ye konuşan Ayşenur Arslan ise “Şu anda ben oteldeyim bir problem yok. Gözaltı işlemi sona erdi, yarın ifade vermeye gideceğim” şeklinde konuşmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu