Yerli Dizi

Ayşenur Arslan’dan RTÜK cezasına ilginç tepki: “Bundan sonra magazin programı yapacağım!”

Ayşenur Arslan, Halk TV’de yayınlanan Medya Hahallesi adlı programda RTÜK’ün Halk TV ve TELE1 kanallarına verdiği 5 günlük ekran karartma yasağına tepki gösterdi. Arslan, “Ben de bundan sonra magazin programı yapacağım” şeklindeki ironik tepkisiyle dikkat çekti

RTÜK’ün Halk TV ve TELE1 kanalları için verdiği 5 günlük ekran karartma kararının ardından ilk programına çıkan Ayşenur Arslan, Medya Mahallesi programında karara tepkisini ironik bir şekilde dile getirdi.

Ayşenur Arslan, “Format değiştiriyorum. Bundan sonra Seda Sayan tadında bir program yapacağım. Onun tam kelimlerini ezbelemem lazım. ‘Bacım sen ne diyorsun’ diyort. Buna benzer kalıpları öğrenmem lazım. Bir de magazine bakarım aslında ama daha hakim olmam lazım. Mesela Seda Sayan’ın oğlu şahane bir kızla çardakta güneşlenirken görülmüş.” dedi.

Arslan, konuğu Avukat Celal Ülgen’e de ‘Size de bunları soracağım’ diye takıldı. Ülgen ise “Eğer böyle yaparsanız iktidarın hoşlanacağı bir program olur. Size çiçek bile yollarlar” dedi.

Ayşenur Arslan ise Ülgen’e “Bundan sonra öyle. beni sevsinler istiyorum. Bana çiçek göndeirn istiyorum. Benim Seda Sayan’dan neyim eksik. Tamam onun gibi böyle gösterişli değilim ama ooo tıp nelere kadir biyorsunuz” diyerek takıldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu