ManşetTelevizyon

Ayşenur Balcı İşte Benim Stilim All Star’ın finalindeki bilinmeyenleri anlattı

İşte Benim Stilim All Star’ın şampiyonu Ayşenur Balcı’dan flaş açıklamalar…TV8’de yayınlanan Aramızda Kalmasın adlı magazin programına konuşan Ayşenur Balcı kendisiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Ailesiyle arasının neden bozulduğunu da anlatan Ayşenur, ailesinin kendisini reddetme nedenlerini açıkladı.

ÖDÜLÜN BÖLÜNMESİNE PİŞMAN OLDU MU?

Yarışmanın finalinde Öykü Serter’in ödülle ilgili teklifine evet dediğine pişman olup olmadığı konusuna da açıklık getirdi. Jüriden en çok kimin tavsiyelerine uyduğu şeklindeki soruya ise net cevap verdi.

Bundan sonrasında ne yapacağı konusuna da giren Ayşenur Balcı, show dünyasında olmak istediğini söyledi. İçinde sahne ve moda olan her konuya sıcak baktığını anlatan Ayşenur, sahnenin ve şov dünyasının kendisini heyecanlandırdığını anlattı.

KAZANDIĞI PARAYI NASIL HARCAYACAK?

Kazandığı parayı nasıl harcayacaksın şeklindeki bir soruya da cevap veren Ayşenur, finali kazandığında diğer yarışmacıların kendisini tebrik etmediğini Ninal Candan’a kendisinin sarıldığını söyledi.

Ailenin önemine vurgu yapan Deniz Akkaya, Ayşenur Balcı’ya önemli öğütler verdi. “Kocan, erkek arkadaşın gider, yine sorun yaşadığın ailenle baş başa kalırsın” diye konuşan Deniz Akkaya, kendisinin de gençken ailesine kafa tuttuğu zamanlar olduğunu anlatan Akkaya, “şunu bil ki en kötü zamanında yanında yine onlar duruyor” dedi.

İşte soru ve cevaplarıyla Ayşenur Balcı’nın hem finalde hem de kendi hayatıyla ilgili bilinmeyen gerçekler:

https://www.youtube.com/watch?v=vOV6GiNew_I

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu