Televizyon

Ayşenur, Bu Tarz Benim yarışmacılarının yeni kabusu oldu!

Show TV ekranlarının fenomen yarışma programı “Bu Tarz Benim”’de heyecan her geçen gün artarak yükseliyor. Bu haftaya da hızlı başlayan programda; daha önce elenen bir yarışmacı jüri kararıyla “Bu Tarz Benim”’e geri döndü. Daha önce gitmesi için oy kullanılan yarışmacı Ayşenur Balcı, bu kez de jüri kararıyla yarışmaya geri dönen isim oldu. Ayşenur’un geri dönüşü, arkadaşlarını da ikiye böldü.

Bu Tarz Benim yarışmasında geçen hafta elenen Nur Bozar’ın yerine kimin döneceği merak konusuydu. Merakla beklenen soru cevabını buldu ve ‘Bu Tarz Benim’’e Ayşenur Balcı geri döndü. Yarışmada bulunduğu haftalarda çok sert tartışmaların içinde yer alan Ayşenur Balcı’nın nasıl bir tavır takınacağı ve diğer yarışmacıların tavrı şimdiden merak konusu oldu.

“RAKİP OLARAK GÖRMÜYORUM”

Programın bir diğer yarışmacısı Özlem, geri dönen Ayşenur’u öperek karşılarken; Gizem ise, “Ben jüri üyelerine saygı duyduğum için çok fazla yorum yapmak istemiyorum. Burası hata telafi etme yeri değil. O zaten baştan kaybetti. Ne rakip olarak ne de tarz olarak görüyorum. Ben hak etmediğini düşünüyorum” dedi.

“AYŞENUR TÜRKİYE’YE FAZLA”

Ayşenur Balcı’nın yarışmaya geri dönmesinden memnun kalmayan bir diğer yarışmacı ise Ayşegül Doğan oldu. Ayşenur Balcı’nın elenirken kimseye veda etmediğini hatırlatan Ayşegül, “Gelmesi benim için sürpriz oldu. Her zaman söylerim, Ayşenur Türkiye’ye fazla” dedi.

Ayşenur’un dönüşünü yarışmacılar nasıl yorumladı?

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu