Televizyon

Azeri gelin adayı Esmira, Esra Erol’un dilini dolaştırdı

Esra Erol yıllardır televizyon ekranlarında evlenmek isteyen insanları bir araya getiriyor. İzdivaç programları denince akla gelen en önemli isimlerden biri olan Esra Erol programa gelin adayı olarak gelen Esmira’nın güzelliği karşısında hayranlığını gizleyemedi. Deneyimli sunucu, durumu toparlarken güçlük çekti.

ESRA EROL, AZERİ GÜZEL ESMİRA’NIN GÜZELLİĞİNİ ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ

Esra Erol’da’ programına bugün locadaki damat adaylarından Alper’e talip olan gelin dünyalar güzeli çıkınca hem ekran başındakiler hem de sunucu Esra Erol şaşkınlığını gizleyemedi. Programa katılmak için Azerbaycan’ın Bakü şehrinden kalkıp gelen Esmira, stüdyoya girer girmez tüm gözler ona çevrildi. Esra Erol gelin adayının güzelliğini öve öve bitiremedi. Hatta onu tarif edecek doğru kelimeyi bulmaya çalışırken büyük de bir pot kırarak rejiden ikaz aldı.

“SEN BİPLERSİN ARKADAŞIM!”

Esra Erol gelinin güzelliğini dünyaca ünlü bir bebek markasının ismi ile telafuz edince rejiden uyarı aldı. Farkında olmadan oyuncak markasının reklamını yapan Esra Erol rejiye dönerek “Sen biple yukarıdaki arkadaşım.” dedi ve yine gelinin güzelliğine başka bir şekilde övgüler yağdırarak anlatmaya çalıştı. Esra Erol, Esmira’yı en sonunda papatyalara benzetti. Bugün ise Alper ve Esmira’nın karar anı vardı. İşte, ATV’nin ilgiyle izlenen izdivaç programı Esra Erol’da da Azeri güzeli Esmira’nın estirdiği rüzgarlı anlar:

https://www.youtube.com/watch?v=ylHw1k0VSh4

Esra Erol’da izdivaç programı hafta içi her gün ATV’de canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu