Spor

Aziz Yıldırım şaşırtan açıklama: “Bekleyin şike davasından daha büyük şeyler olacak”

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, “Yargıtay 5. Daire Başkanı ismini söylemeyeceğim, o zat seçildi ve davayı bizim aleyhimize onayladı. O zat nerede şimdi, yine görevinin başında” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, sporda şike davasından daha büyük şeyler olabileceğini açıkladı. Ayrıca Yıldırım, hafta sonu oynanacak Galatasaray derbisi için de “17 senelik bir gelenek var ve bu gelenek devam edecek” şeklinde konuştu.

“O ZAT NEREDE ŞİMDİ”

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Yargıtay 5. Dairesinin Başkanı seçilen ismi hedef alarak “O zat nerede şimdi, yine görevinin başında” dedi.

YILDIRIM, GAZETECİLERİN SORULARINI YANITLADI

Aziz Yıldırım, Kocaeli’deki tesislerin gezisinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yıldırım gazetecilerin “FETÖ yargılamalarında itirafçı olan Eski HSYK Başkan Vekili Ahmet Hamsici’nin Yargıtay’la ilgili sözleri hakkında neler söylersiniz?” sorusu üzerine konuştu. Aziz Yıldırım, konuyla ilgili şu şekilde konuştu: “Yargıtay 5. Daire Başkanı ismini söylemeyeceğim, o zat seçildi ve davayı bizim aleyhimize onayladı. O zat nerede şimdi, yine görevinin başında. Başka bir şey söylemeye gerek yok. Şike davasından daha büyük olaylar olabilecek şeyler var sporda. Onlar açıklandığında zaten herkes ’aaa’ diye bağıracak. Biraz daha bekleyin hepsi ortaya çıkacak.”

GALATASARAY DERBİSİ HAKKINDA DA KONUŞTU

Aziz Yıldırım, hafta sonu oynanacak olan Galatasaray derbisi için, “17 senelik bir gelenek var ve bu gelenek devam edecek” dedi. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kulübün Kocaeli’nin Gebze ilçesinde tesis yapmayı planladığı arazide basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

“17 SENELİK BİR GELENEK VAR”

17 senedir Galatasaray’a evlerinde yenilmediklerini vurgulayan Başkan Yıldırım, “17 senelik bir gelenek var ve bu gelenek devam edecek. İnşallah, 18, 19, 20 sene devam eder. Şunu söyleyeyim, derbi centilmence geçsin. Galip gelen biz olacağız. ’İyi oynayan kazansın’ falan yok, Fenerbahçe kazanacak. Hoca ve oyuncularla dün akşam beraberdik. herkes hem psikolojik olarak hazır hem de maçın bilincinde. Kaybettiğimiz puanları bu maçları kazanarak telafi edeceğiz” dedi.

 

“YENEN TARAF BİZ OLACAĞIZ”

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray maçı için satışa çıkardıkları bütün biletlerin satıldığını hatırlatarak, “Derbide tribünlerin dolu. Tek bilet bile kalmadı. Bütün biletler satıldı. Tahriklere kapılmasınlar. Rakip takım seyircileri de geliyor. Beraber statta centilmence geçsin. Nahoş hareketler olmasın, bu ülkenin birlik beraberliğe ihtiyacı var. Bunu da bu maçta gösterelim. Yenen taraf biz olacağız. Çünkü bu gelenek ve bu gelenek bozulmaz” diye konuştu.

AZİZ YILDIRIM, BASIN MENSUPLARINI TERS KÖŞEYE YATIRDI

Basın mensuplarının Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek’in derbiyle ilgili açıklamalarının sorulması üzerine Başkan Yıldırım gülerek, “Boş ver, basit sorular sormayın. Basit şeylere girmeyelim. Hepimiz büyüyelim, TSYD’de seçim yapmayı öğrenelim” şeklinde cevap verdi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Dereağzı’ndaki Fenerbahçe Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’ni satın almak için girişimler yaptıklarını vurgulayarak, “Satın almak için gerekli görüşmeler yapılıyor. Bu arazi şehir içinde olduğu için spor alanından çıkarsa ona göre değerlendirme yapılır” diye sözlerini tamamladı.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı