Spor

Aziz Yıldırım verdi veriştirdi

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın dün düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamaların yankısı devam ediyor. Özellikle Ersun Yanal’la ilgili flaş açıklamalar yapan Aziz Yıldırım’ın basın toplantısında söylediği sözler spor medyasının gündeminde bomba etkisi meydana getirdi.

Aziz Yıldırım özellikle F. Bahçe’nin eski teknik direktörü Ersun Yanal’la ilgili çok ağır sözler söyledi. “Ben başkan olduğum sürece Ersun Yanal, F.Bahçe kulübüne gelemez” diye konuşan Yıldırım, ” Ersun Yanal F.Bahçe’den kendim ayrıldım diyor. O ayrılmadı biz gönderdik” dedi.

AZİZ YILDIRIM: AHLAKSIZLAR FENERBAHÇE’DE ÇALIŞAMAZ

Yanal için ağır sözler kullanan Yıldırım “Ahlaklı olan insanlar ancak bu kulüpte çalışırlar. Ahlaksızlar, F.Bahçe’de çalışamaz. Ersun Yanal Fenerbahçeliyse G.Saray’la flört etmeyecekti. Oturup bekleyecekti.” diye konuştu. Tribünlerdeki Ersun Yanal tezahüratlarına sözü getiren Yıldırım, tribünlerde Ersun yanal tezahüratlarının özellikle organize edildiğini iddia etti.” Ersun Yanal’ı tribünlerin içine sokmayın” diye konuşan Yıldırım TV kanallarında futbol programlarında yorumculuk yapan bazı isimleri de hedefe koydu.

Beyaz TV’de Ahmet Çakar ve Rasim Ozan Kütahyalı’ya ağır ifadeler kullanan Yıldırım ” Bu kadar geri zekalı olunmaz. Alttan çekiyorlar viskiyi. Yeter artık ayıp ya.” şeklinde konuştu.

SERHAT ULUEREN’DEN AZİZ YILDIRIM’A ÇAĞRI

Basın toplantısı bir çok ismi zikreden ve o isimlerle ilgili açıklama yapan Yıldırım, pekçok ismi kızdırdı. Yıldırım’ın açıklamasına değişik isimlerden büyük tepkiler geldi. Şansal Büyüka,  Ahmet Çakar, Rasim Ozan Kütahyalı ve Serhat Ulueren, Aziz Yıldırım’ın sözlerine tepki gösterdi.

Serhat Ulueren Yıldırm’a ekradan hodri meydan dedi. Ulueren, istediği kanalda ve istediği kişilerle birlikte Başkan Yıldırm’a canlı yayında bir araya gelmeyi ve karşılıklı herşeyi açık açık konuşmayı teklif etti.

İşte büyük ses getiren Aziz Yıldırım’ın yaptığı o açıklamalar:

https://www.youtube.com/watch?v=pTQHndRpeoM

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı