Fragmanlar

Baba Candır yeni sezon ilk bölümü 16 Ekim’de.. (42. bölüm özet ve fragmanı)

Baba Candır dizisini sevenler ekran başına! Yeni sezon başlıyor. 42. bölümüyle yeni sezona 16 Ekim Pazar günü (yarın) merhaba diyecek olan TRT’nin sevilen dizisinde izleyiciyi neler bekliyor? “Yeni sezonun ilk bölümü ‘Baba Candır’da neler olacak?” sorusu haberimizde… 

TRT 1’in aile, dostluk, kardeşlik paylaşmak gibi duyguları yaşatan sıcacık aile dizisi Baba Candır, Pazar akşamı izleyici ile buluşacak… TRT1’in sevilen aile dizisi Baba Candır, yeni sezonun ilk bölümünde sürpriz yenilikler ile 16 Ekim Pazar akşamı 20:00’de TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak. Sevilen karakterleriyle ailenin önemini anlatan dizi yeni sezonda hem güldürecek hem hüzünlendirecek.

Settar Tanrıöğen, Tülay Bursa, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak’ın paylaştığı diziye bu sezon Doktor Elif karakteriyle İpek Tuzcuoğlu katıldı. Tuzcuoğlu, 40 yaşlarında, güzel ve alımlı bir kadın olan, Tıp Fakültesinden üstün başarı ile mezun olmuş, idealist Nöroloji Uzmanı Profesör Doktor Elif Başaran’ı canlandıracak ve karakteriyle diziye renk katacak.

Yeni sezonun ilk bölümü ‘Baba Candır’da neler olacak?

TRT 1 ekranlarının sıcacık aile dizisi “ Baba Candır’ın yeni sezonun ilk bölümünde Ece ve Haluk ile Emrecan ve Ceylan evlenmesiyle Salih Baba huzura kavuşmuş ve hastalık belirtileri azalmıştır. Salih’in beklenmedik bir misafiri çıkagelir; Elif. Adnan, Dubai’ye taşındığı için Salih’i tıp fakültesinden dostu olan Elif’e emanet etmiştir. Fakat çocuklarını artık büyüttüğü için mutlu olan Salih, tedavi sürecine başlamak için tereddüt edecektir. Çocuklarının heyecanla balayından geri dönmelerini bekleyen Salih ve Nermin onlara güzel bir geri dönüş sürprizi hazırlar. Fakat başları dertten kurtulmayan çocuklar bu sürprize yetişebilecek midir? Salih tedaviyi kabul edecek mi? Emrecan ve Ceylan ile Ece ve Haluk’u yeni evli hayatlarında ne gibi maceralar bekliyor. Baba Candır’ın yeni sezonun ilk bölümünde bu sorulara cevap bulunacak.

Yapımcılığını MF Yapım’ın gerçekleştirdiği dizinin yönetmen koltuğuna en son ‘Sakarya Fırat’ ve ‘Böyle Bitmesin’ dizilerinden hatırladığımız Emre Kabakuşak oturduğu dizinin senaryosunu Tayfun Güneyer kaleme alıyor.

Baba Candır 16 Ekim Pazar akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu