Yerli Dizi

Baba Candır’da büyük karşılaşma (46.bölüm özet ve fragmanı)

Baba Candır’da eteklerdeki taşlar dökülecek! Ece ile Ayşegül karşı karşıya geliyor. TRT 1’in sevilen aile dizisi Baba Candır bu hafta 46. bölümü ile ekranlara geliyor. Baba Candır’da neler yaşanacak? Baba Candır son bölüm fragmanı ve özeti haberimizde.  TRT 1 ekranlarının sıcacık aile dizisi “Baba Candır’ın 46. bölümü ile ekranlara geliyor. Ailesini korumak ve bir arada tutmak için çok büyük bir mücadeleye girişen Yufkacı Salih, Doktor Elif’e karşı yavaş yavaş bir şeyler hissetmeye başlamıştır. Ancak, Elif’in eski kocası Kadir’in araya girmesiyle işler çok karmaşık bir hal alır.

Eski kocası Kadir’in çok tehlikeli bir adam olduğunu bilen Elif, yufkacı Salih’i ve çocuklarını Kadir’in gazabından koruyabilmek için çareyi Salih’ten uzak durmakta bulur. Tam Yufkacı Salih ile doktor Elif yakınlaşmaya başlamışken bu gelişme ilişkilerini farklı bir boyuta taşır.

Haluk ve Ece cephesinde de, Haluk’un eski uzatmalı nişanlısı Ayşegül’ün holdinge gelmesiyle; Haluk, eşi ve eski nişanlısı arasında kalır. Ayşegül, Ece’ye Haluk’u ondan geri almak için meydan okuyunca; Ece, Ayşegül’e karşı savaş açar.

Çocuk sahibi olmak isteyen Emrecan ve Ceylan, normal yollardan çocuk sahibi olamayacaklarını öğrenince, tüp bebek yöntemine karar verir; ancak Emrecan, bunun için gerekli olan parayı ailesinden istemeye çekindiği için, yine çakma çantacı kötü adamların kapısını çalmak zorunda kalır.

İŞTE BABA CANDIR 46. BÖLÜM FRAGMANI

Başrollerinde Settar Tanrıöğen, Tülay Bursalı, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Özgün

Karaman’ın yer aldığı, senaryosu Tayfun Güneyer tarafından yazılan ve Emre Kabakuşak tarafından yönetmenliği üstlenilen sevilen dizi, 13 Kasım 2016 Pazar akşamı saat 20.00’da TRT 1’de olacak.

Başa dön tuşu