FragmanlarYerli Dizi

Baba Candır’da Salih Usta ve Aysima Evlenebilecek mi?

Ceylan ve Emrecan ikiz bebeklerini kucaklarına alabilecekler mi? Ece ve Haluk bebeklerinin cinsiyetini öğrendiğinde, Haluk’ta nasıl bir etki yaratacak? Salih Usta ve Aysima evlenebilecekler mi? Hepsinin cevabı “Baba Candır”ın 66. bölümünde 18 Mayıs Perşembe günü saat 20.00’da TRT 1 ekranında dizi severler ile buluşacak.

TRT 1 ekranlarının sıcacık aile dizisi Baba Candır’ın yeni bölümü’nde baba evinde toplanan çocuklar mangal partisi yapmaya karar verir. Yemeğe Aysima da eşlik eder. Çocukların ve Nermin’in aklında yine hain planlar vardır. Aysima ve Salih ile ayrı ayrı konuşup, onları hayırlı bir izdivaçla bir araya getirmek için uğraşacaklardır. Tabii zannettikleri kadar kolay olmayacaktır…

Çelik Ailesi hep birlikte keyifli günlerine devam ederlerken, Ceylan’ın doğum sancısı tutar, apar topar hastaneye giderler. Doğumu beklerlerken, Haluk ve Ece de bebeklerinin cinsiyetini öğrenir. Diğer yandan, Salih Usta ve Aysima baş başa kalacak; birbirlerine olan duygularını konuşma fırsatı bulacaklardır.

Başrollerini Settar Tanrıöğen, Tülay Bursa, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak, Sertan Erkaçan, Özdemir Çiftçioğlu, Ayfer Tokatlı, Gökçe Çiçek Özülkü, Cansu Diktaş gibi usta oyuncuların paylaştığı dizinin yeni bölümünde izleyiciler oldukça ilginç dakikalar yaşayacak.

KÜNYE

Yapım: MF Yapım

Yapımcı: Faruk Bayhan

Yönetmen: Çağrı Bayrak

Senaryo: Tayfun Güneyer

Oyuncular: Settar Tanrıöğen, Tülay Bursa, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak, Sertan Erkaçan, Özdemir Çiftçioğlu, Ayfer Tokatlı, Gökçe Çiçek Özülkü, Cansu Diktaş

Baba Candır, 18 Mayıs Perşembe günü saat 20.00’da yeni bölümü ile ekranda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu