Yerli Dizi

Baba Candır’ın 37. bölümünde yüzük krizi

TRT1’de ekrana gelen Baba Candır’ın 8 Mayıs Pazar / 20.00’de yayınlanacak olan 37. bölümünde neler olacak? İşte haberin detayları…

Yönetmenliğini Murat Onbul’un yaptığı dizinin yapımcılığı Faruk Bayhan’ın sahibi olduğu MF Yapım üstleniyor. Baba Candır’ın senaryosu ise Tayfun Güneyer’e ait.

TRT 1 ekranlarının sıcacık aile dizisi “Baba Can’dır”ın 37.Bölümünde Salih, Ece ve Haluk’un kendinden habersiz yüzük taktıklarını duyunca sinirlenir ve Haluk gelip Ece’yi isteyene kadar Ece’nin yüzüğünü takmasına izin vermez. Emrecan ve Ceylan Rüzgar’ın yardımıyla kafeyi devralır.

Emrecan hayallerinin peşinden koşarken Ceylan’ın onun için kendi hayallerinden vazgeçtiğini fark eder. Haluk’un annesi Bahar, Haluk ile yüzleşip ondan af dilemek ister ama cesaret edemez ve Ece’den yardım istemeye karar verir. Damla şirkette işe başlar. Bu durum Damla ile Ece’nin arasının iyice gerilmesine sebep olur. Damla Hasan ile Nermin’in arasını yapıp şirkete varis olmak ister bu yüzden Hasan’a Nermin’i tavlaması için taktikler verir. Salih’in unutkanlıkları günlük hayatını etkilemeye başlar. Çelik ailesinin evine ortalığı karıştıracak yeni bir misafir gelir.

TRT1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi “Baba Candır” da bu hafta Ece Haluk ile annesini barıştırabilecek mi? Emrecan Ceylan’ın hayallerine kavuşması için ondan vazgeçecek mi? Eve gelen yeni misafir kim olacak?

Bu sorular “Baba Candır”ın 37. bölümde cevabını bulacak.

Baba Candır’ın oyuncu kadrosunda: Settar Tanrıöğen, Tülay Bursa, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak, Mehmet Ulay, Fırat Albayram, Mehtap Altunok, Cengiz Tangör, Ertunç Tuncer, Cansu Gültekin, Mhriban Er, Ayfer Tokatlı, Atahan Gurur Mutlu gibi oyuncular bulunuyor.

İşte, Baba Candır’ın 37. bölüm fragmanı:

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı