Sinema

Babaannem filminin küçük yıldızı kime çekmiş?

1 Temmuz Cuma günü vizyona girecek yeni bir film şimdiden ses getirmeye başladı. Filmdeki küçük yıldız Duru Tuana Ok yeteneği ile şimdiden gelecek vaad ediyor. “Babaannem” isimli sinema filminin yaşı küçük, yeteneği büyük oyuncusu Duru Tuana Ok, herkesten daha heyecanlı vizyon tarihini beklerken büyük yeteneğini kimden aldığını da açıkladı.

Meral Çetinkaya, Tuna Kiremitçi, Mehmet Can Mincinozlu ve Neslihan Günaydın Aka gibi işinde çok tecrübeli isimlerle karşılıklı oyunculuk hünerlerini sergileyen Duru Tuana Ok, çaldığı kemanıyla da beğeni toplayacak. Ailesinin geçimini sağlamak için sokaklarda keman çalarak para kazanan bir kızı oynayan Duru Tuana Ok, oyunculuğu yanında keman çalmadaki hünerlerini de ortaya koyuyor. Zor durumdaki insanların yaşam için aradığı çözüm yollarını, küçük kemancı kızla “Babaannem” isimli sinema filminde seyredecek olan izleyici, büyük bir yeteneğin doğuşuna da tanıklık edecekler.

Babaannem filminin konusu

Serkan Özarslan’ın yönettiği Babaannem adlı sinema filmi birbirinden farklı iki neslin birbirine tutunarak ayağa kalkmasını konu ediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=YA-r0aRdI-A

Varlıklı bir ailenin oğlu olan Mehmet’in hayatı bir gecede tepetaklak olur. Ailesini bir trafik kazasında kaybeden genç adam bir anda ailesinin yaptığı dolandırıcılıklar sebebiyle malını mülkünü de kaybeder. Yaşadığı travmayı kaldıramayan Mehmet intihar etmeye kalkışır ve hastanede gözlerini açar. Uyandığında karşısında gördüğü babaannesi Zehra hanım torununun ruhundaki acıyı dindirmeye kararlıdır. Mehmet babaannesiyle birlikte yaşamaya başlar. Zaman gerçekten bu farklı çağlardan gelen ikilinin birbirini iyileştirmesine imkan tanıyacak mıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu