GündemManşet

Ivanka Trump babasını öve öve bitiremedi

ABD’de ırkçı ve İslam aleyhtarı açıklamalarıyla tepki çeken Cumhuriyetçi Parti başkan adayı Donald Trump’ın 34 yaşındaki kızı Ivanka Trump, babasının ABD siyasetinde tartışma seviyesinin yükselttiğini söylemesi şaşkınlığa neden oldu.

“BABAM ÇOK DÜRÜST BİRİ”

Destekten TR

New York’ta Forbes dergisi tarafından düzenlenen kadınlar zirvesinde konuşmacı olan Ivanka Trump, 10 yıldır beraber çalıştığı emlak kralı babası için “O çok dürüst biri. Konuyu sevmeseler de insanlar onun ne kadar parlak olduğunu görüyor ve buna saygı duyuyor. Bu siyasette daha önce görmediğimiz bir şey” dedi.

Destekten TR

“ONU TANIMAYANLAR ELEŞTİRİYOR”
Babasının ABD’de konuşulan tüm konularda tavrını ortaya koyduğunu belirten Trump, babasına yönelik eleştirileri de “Kişisel olarak bu çok zor bir şey, özellikle de yanlışsa. Ona karşı insanların tutumu, genelde onu tanımayanlar tarafından belirleniyor” şeklinde konuştu.

Destekten TR

Trump Vakfı’nda başkan yardımcısı olan Ivanka Trump, “Babam inanılmaz bir ebeveyn ve harika bir öğretmen. Onun liderliğinden çok etkileniyorum ve sanırım bu liderlik artık daha geniş bir çerçevede kendini gösterecek” diye konuştu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR