Dijital PlatformlarYerli Dizi

Babam ve Ailesi 1. bölüm izle, Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için

Babam ve Ailesi, dizi dünyasına bomba gibi giriş yaptı, Kanal D’nin yeni dizisi konusu ve oyuncuların güçlü performanslarıyla tam not aldı. Yarım kalan bir aşkın ve yarım kalan babalığın tamamlanması mücadelesini konu alan dizi, dün sosyal medyada da günün hitleri arasında yer aldı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Babam ve Ailesi dizisinin ilk bölümünü yayınlıyoruz. Haberimizin başında ise Babam ve Ailem dizisinin ikinci bölüm fragmanını görmektesiniz.

Başrollerinde Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Ayça Bingöl’ün yer aldığı Babam ve Ailesi 19 Eylül 2016 Salı günü yayınlanan ilk bölümüyle büyük heyecan uyandırdı.

Genel hikayesi “Kemal, yıllarca ikili bir hayat sürmek zorunda kalmıştır. Gerçekler açığa çıktıktan sonra Kemal hem yarım kalan aşkına, hem de çocuklarına sahip çıkmak için hiç beklemediği olaylarla savaşmak zorunda kalacaktır. Tanınmış işadamı Kemal İpekçi, İstanbul’da karısı Suzan, çok sevdiği çocukları Mert ve Çiçek ile imrenilecek bir hayat sürerken, Kemal İpekçi’nin oğlu Mert’in başından geçen bir olay ile Adana’da kimselerin bilmediği bir ailesi daha olduğu ortaya çıkar. Gençlik aşkı Nilgün ve ikizleri Kadir ile Hasret o güne kadar Adana’da gözlerden uzak yaşamışken, Kemal de yıllarca ikili bir hayat sürmek zorunda kalmıştır. Ancak gerçekler açığa çıktıktan sonra Kemal hem yarım kalan aşkına hem de çocuklarına sahip çıkmak için hiç beklemediği olaylarla savaşmak zorunda kalacaktı.” şeklinde olan dizide özellikle Ayça Bingöl ve Ceyda Düvenci’nin oyunculukları alkış aldı.

BABAM VE AİLESİ İLK BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ (1. BÖLÜM İZLE)

BABAM VE AİLESİ KÜNYE

Yapım Gold Production
Yapımcı Faruk Turgut
Genel Koordinatör Ahsen Tüzün
Yönetmen Nihat Durak
Senaryo Onur Uğraş, Murat Uyurkulak
Görüntü Yönetmeni Hüseyin Tunç
Sanat Yönetmeni Özü Doğrucici
Oyuncular Ayça Bingöl (Nilgün), Bülent İnal (Kemal), Ceyda Düvenci (Suzan), Sercan Badur (Mert), Erdem Akakçe (Fadıl), Emel Göksu (Macide), Caner Şahin (Kadir), Eva Dedova (Ece), Sera Kutlubey (Hasret), Can Albayrak (İbo) , Zeynep Doğa Doğuşlu (Çiçek), Hakan Altuntaş (Rıza), Sezin Bozacı (Emine), Ecem Simge Yurdatapan (Yelda), İlker Özer (Kerim), Kubilay Karslıoğlu (Ahmet), Fulya Ünvan (Filiz), Emre Başer (Dr.Orhan), Tuna Kırlı (Spor Hocası), Taygun Sungar (Caner)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu