Dizi TV

Babam ve Ailesi dizisi ne zaman başlıyor?

Kanal D’de yepyeni bir diziyle izleyici karşısına çıkmak için gün saymaya başladı. Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını ise Faruk Turgut’un yaptığı dizi şimdiden izleyiciler tarafından merak edildi. İzleyicilerin merak ettiği soruların başına Babam ve Ailesi ne zaman başlayacak oldu. Babam ve Ailesi 22 Ağustos’ta ilk bölümüyle ekrana gelmesi planlanıyor. Gelecek sezonda ekranda yer alacak olan yeni diziye Kanal D’nin en çok güvendiği projelerden biri olarak bakılıyor.

BABAM VE AİLESİ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yönetmenliğini Nihat Durak’ın yaptığı, senaryosunu Onur Uğraş ve Murat Uyurkulak kaleme aldığı dizinin görüntü yönetmenliğini ise Hüseyin Tunç üstleniyor. Kanal D’nin yeni sezon için hazırlıklarını sürdürdüğü iddialı dizi Babam ve Ailesi ‘nin oyuncu kadrosunda tecrübeli ve başarılı oyuncular yer alıyor. Dizinin ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmadı.

BABAM VE AİLESİ DİZİSİNİN OYUNCULARI

Dizinin başrollerinde Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci ve Sercan Badur oynuyor.

ÇEKİMLERİ ADANA VE İSTANBUL’DA YAPILACAK

Onur Uğraş ve Murat Uyurkulak’ın senaryosunu kaleme aldığı dizide, bir baba ve farklı şehirlerde yaşayan iki aile hikâyesi işlenecek. İnal, dizide zengin işadamı Kemal’i canlandıracak. Bingöl, Nilgün karakterine; Ceyda Düvenci ise Suzan’a hayat verecek.Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin eylül ayında ekranda olması planlanıyor.

Babam ve Ailesi adlı dizinin çekimlerine Adana’da başlandı. Temmuz ayı başında başlayan ve halen Adana’da devam etmekte olan dizinin Adana ayağındaki çekimlerin önümüzdeki hafta sonunda sona ermesi planlanıyor. Adana’daki çekimlerin ardından dizi ekibi, İstanbul’a gelerek çekimlere burada devam edilecek.

Öte yandan Babam ve Ailesi’nden ilk kareler basın ile paylaşıldı.

AYÇA BİNGÖL DE KADROYA DAHİL OLDU

Daha önce ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ ve ‘Benim Adım Gültepe adlı dizilerde rol alan başarılı oyuncu Ayça Bingöl ve son olarak ‘Urfalıyam Ezelden’de izlediğimiz Bülent İnal’ın paylaşacağı yapım, iki farklı şehirde iki farklı ailesi olan bir adamın hikayesini konu alıyor.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı