ReytingYerli Dizi

Babil dizisi ilk bölümüyle kaçıncı oldu?

17 Ocak Cuma’nın reyting sonuçları belli oldu. Star’ın son dönemde ekranlardaki en iddialı dizi projesi olarak dikkat çeken dizisi Babil, dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. Yeni dizi, Hercai, Arka Sokaklar gibi dizilerle sıkı bir reyting rekabeti yaşadı. İşte, Babil’in ilk bölümüyle yaptığı reyting performansının detayları…

BABİL DİZİSİNDE İYİ PERFORMANS

Genel/Total’de 1.sırada Kanal D’de yayınlanan “Arka Sokaklar”, 2.sırada Atv’de yayınlanan “Hercai” dizisi, 3.sırada “Fatih Portakal ile Fox Ana Haber” yer aldı. Star TV’de ilk kez ekranlara gelen “Babil” dizisi bu kategoride 7.sırada kendisine yer bulabildi.

AB kategorisinde ise 1.sırada “Babil” dizisi, 2.sırada “Fatih Portakal ile Fox Ana Haber”, 3.sırada ise “Arka Sokaklar” dizisi yer aldı.

İlk bölümüyle Babil dizisi reyting performansıyla AB işi olduğunu fazlasıyla gösterdi. Dizinin güçlü oyuncu kadrosunda; Halit Ergenç, Ozan Güven, Birce Akalay ve Aslı Enver yer alıyor.

TOTAL’DE İLK 10 PROGRAM

blank

AB’DE İLK 10 PROGRAM

blank

ABC’DE İLK 10 PROGRAM

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu