Yerli Dizi

Babil’in yeni bölümündeki kaza sahnesi çok konuşulacak

Babil’in bu akşam yayınlanacak olan 15’inci bölümdeki kaza sahnesi yürekleri ağıza getiriyor. Babil’in bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde kaza yapan İrfan, ölümden dönüyor.  Ayşe, İrfan’ın hayatını kurtarıyor. Kaza sahnesi yaşanan olay kaza mı yoksa yoksa tuzak mı? sorusunu akıllara getirecek.

ÜÇ ARABA ESKİTEN SAHNE YÜREKLERİ AĞIZLARA GETİRECEK

Trafiğe kapalı alanda çekilen kaza sahnesi için üç araç kullanıldı. Kullanılan araçlar sahne için hurda haline getirildi. İrfan karakterini canlandıran Halit Ergenç, kaza sahnelerinde dublör kullanmayı tercih etmedi. Tüm güvenlik önlemlerinin alındığı sette, sağlık ekipleri de hazır bulundu.

Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı,  Halit Ergenç’in İrfan karakteriyle izleyiciyle buluştuğu, başrollerinde  Aslı Enver, Birce
Akalay, Nur Fettahoğlu, Mesut Akusta ve Onur Saylak’ın yer aldığı Babil dizisinin yeni bölümü bu akşamı 20.00’de Star’da yayınlanacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu