MagazinTelevizyon

Bahar Candan finalde stüdyoyu terk etti

İşte benim Stilim 6. Sezon 54. bölüm finalinde Bahar Candan krizi yaşandı. Finalistlerde son ikiye kalan ve kendini İşte Benim Stilim’in kraliçesi görmeye çoktan hazır olan Bahar Candan birinciliği kaptırınca çılgına döndü. Anında stüdyoyu terk eden ve hiç kimseye röportaj vermeyen Bahar Candan’ın bu hareketleri sosyal medyayı da adeta salladı.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği juri koltuğunda Ivana Sert, Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş ve Hakan Akkaya’nın yer aldığı 2016 sezonu İşte Benim (6. sezon) finalinin konuğu Sinan Akçıl oldu. yer alıyor. Büyük heyecanın yaşandığı final bölümünde daha önce benzeri yaşanmamış bir olay gerçekleşti. Son iki finalistten biri olan Bahar Candan, rakibinin kazanması ardından tek kelime etmeden stüdyoyu terk etti.

Bahar Candan’ın son şımarıklığı

Yeşim Aydın ile son ikiye kalan Bahar Candan, Öykü Serter’in kazananı açıklamasını beklerken agresif tavırlarıyla dikkat çekti. Yaklaşmakta olan fırtınanın son sessizliğinin izleri Bahar Candan’nın yüzünde esiyordu. Sonucun açıklanmasını beklerken kollarını göğüs hizasında birleştiren Bahar Candan’ın sonuçlar açıklanmasından önce son sözleri şöyle oldu:

“Benim asalet, ahlak, adalet birincisi benim zaten”

Ardından Öykü Serter elindeki zarfı açarak İşte Benim Stilim’in 6. sezon birincisini açıkladı. Kendi isminin söyleneceğinden o kadar emin olduğu gözlenen Bahar Candan büyük hayal kırıklığı yaşadı. Hiçbir şey söylemeden, rakibini tebrik bile etmeden ardına bakmadan stüdyoyu terk eden Bahar Candan’ın bu tavrı sosyal medyada da “Şımarıklık” olarak algılandı.

İşte benim stilim 6. sezon yarışmacıları

Özge Sarı, Tuğba ildiz, Zeynep Vuran, Dicle Turgal, Melike Çamlıoğlu, Dilara Rabiya Yaşar, Meral Avcı, Esin Çepni, Yağmur Taktaş, Selay Topçuoğlu, Bahar Candan, Yeşim Aydın, Ayshan Ojaghverdiyeva, Lara Su Özsoy, Damla Okuklu, Berrak Deniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu