Televizyon

Bahar Candan, Murat Boz ve Eser Yenenler’le adının geçtiği geceden dolayı mı elendi?

TV8’de tüm hızıyla devam eden ve artık finale sayılı günleri olan İşte Benim Stilim’de Bahar Candan’ın finale az bir zaman kala elenmesi dikkatlerden kaçmadı. Tavırları, tepkileri ve sözleriyle yarışmanın önüne geçen ve adeta programı peşinden sürükler bir hale getiren Bahar Candan’ın İşte Benim Stilim’den neden elendiği konusu merak ediliyor. Bilindiği gibi Bahar Candan en son Eser Yenenler’in evinde Murat Boz ve ablası Nihal Candan’ın da bulunduğu bir partide yer alarak gündeme gelmişti.

BAHAR CANDAN NEDEN ELENDİ?

Eser Yenenler’in evinde bir araya gelen grup magazin gündeminde çok konuşulmuş, Murat Boz ve Aslı Enver’in bu eğlenceden sonra ayrılması magazin gündeminde bomba etkisi meydana getirmişti. Bu haber magazin medyasının gündeminden inmemiş Bahar Candan’ın adı da bu haberlerde sürekli geçmişti.

YARIŞMANIN ÖNÜNE GEÇTİ

İşte bu haberlerden rahatsız olan yapım şirketi Production House’un Bahar Candan’ın yarışmanın imajını olumsuz etkilemesi ve hatta yarışmanın önüne geçmesine izin vermemek adına Bahar Candan’ın elendiği konuşuluyor.

Yarışmada Bahar Candan, adı eleme potasında geçince şaşkınlığını gizleyememiş ve eleneceğini anladığı için “siz beni değil ben kendimi eliyorum” diye konuşmuştu. Bahar Candan’ın yaşadığı şok anları ekrana gelmişti.

İşte Bahar Candan’ın İşte Benim Stilim’den elendiği o anlar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu