Televizyon

Bahar Candan’ın ayakkabısıyla ilgili o iddiası Deniz Serkanova’yı adeta çıldırttı

İşte Benim Stilim yarışmasında Bahar’ın ayakkabılarının bir hırsızlık olayına kurban gitmesi ortalığı karıştırdı. Aybüke’nin “ayakkabıları Deniz’in aldığını gördüm” demesi ise olayın üzerine tuz biber ekti. Aybüke’nin bu sözü stüdyoyu karıştırmaya yetti. Yarışmanın en ilginç isimlerinde Deniz, Aybüke ve Bahar’ın anlaşmalı olarak bu işi organize ettiklerini iddia ederek “kameralar benimle gelsin” dedi.Deniz, oldukça agresifleşerek bağırdı. Bahar Candan ve Deniz Serkanova bu olayla bir kez daha karşı karşıya geldi.

Programda Bahar Candan’ın ayakkabılarını kaybettiği için eve çoraplarıyla gittiğini iddia etmesi şaşkınlığa neden oldu. Bahar, bu durumu yayında da gündeme getirdi.

Bahar Candan, bu olayın faili konusunda sık sık tartıştığı rakibi Deniz Serkanova’yı suçlayınca olanlar oldu. Deniz’in Bahar Candan’ın ayakkabılarını aldığı iddiası karşısında Deniz Serkanova çok sinirlendi. Bir anda yerinden kalkıp bağırmaya başlayan Deniz’in çığlıklar herkesi şaşırttı.

Yarışmacı Aybüke’nin de “gördüm ayakkabıları Deniz aldı” demesi ise Deniz’i iyice çıldırtmaya yetti. Nur Yerlitaş’a Nur hanım siz bu haksızlığa gelmezsiniz diye feryat eden Deniz’in sözünü kesen Bahar “pahalı olan ayakkabılarımı almış” diye bağırdığı duyuldu.

Sonrasında kulise giden Deniz, yayında çok sayıdaki ayakkabılarını göstererek benim ayakkabıya ihtiyacım mı var diye bağırdı.

Hırsızlıkla suçlanan Deniz’i diğer yarışmacı arkadaşları korudu. Deniz ise kulise giderek bütün ayakkabılarını tek tek gösterdi. Daha sonra ise jürinin soruları üzerine Aybüke’nin yanıldığı ve Deniz’in böyle bir şeyi asla yapmadığı ortaya çıktı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu