Magazin

Bahar Öztan yeniden hastaneye kaldırıldı

Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Bahar Öztan’ın yeniden hastaneye kaldıırıldığı haber veriliyor.Geçtiğimiz günlerde yakalandığı kanser hastalığı sebebiyle 11 saat süren kritik bir ameliyat geçiren Bahar Öztan, yeniden hastaneye kaldırılması sevenlerini üzdü.

KENDİSİNİ İYİ HİSSETMEDİĞİ GEREKÇESİYLE HASTANEDE

Edinilen bilgiye göre yaşadığı yumurtalık kanserinin nüksetmesi nedeniyle ekim ayının son haftasında yeniden ameliyat edilen Yeşilçam’ın yıldız oyuncularından Bahar Öztan, taburcu olmasına rağmen kendisini iyi hissetmediği gerekçesiyle yeniden hastaneye kaldırıldı.

HALSİZ VE İŞTAHI KAPALI

Halsizlik yaşadığı ve iştahı kapandığı için hastaneye tekrar yattığı ifade edilen ünlü oyuncu, “Ağır bir ameliyattan çıktıktan sonra, her şeyin yan etkisi olabiliyor. O yüzden dört gün sonra yeniden hastaneye döndüm. Ona göre serum ve ilaç veriyorlar. Tam iyi olmadan çıkmamak gerekiyormuş” diye konuştu.

“YAZA İYİLEŞMİŞ OLACAĞIM”

Durumunun iyiye gittiğini anlatan Öztan, “Ameliyat 13 saat sürdü. Uzun sürmesi iyi, çünkü tümünü temizliyorlar. Hafta sonuna doğru taburcu olacağım gibi görünüyor. Sonrasında kemoterapiye başlayacağız. İnşallah yaz ayında iyileşmiş olacağım” diye konuştu.

HEMŞİRELERLE ÇEKTİRDİĞİ FOTOĞRAFI PAYLAŞTI

Bahar Öztan,  kaldığı Atakent Acıbadem Hastanesi’ndeki hemşirelerle çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından, “Tüm hastalara acil şifalar diliyorum” notuyla paylaştı.

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu