Yerli Dizi

Bahar Şahin “Kayıt Dışı” dizisinin oyuncu kadrosunda

Yapımcılığını Karga Seven’in üstlendiği, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın yaptığı Kayıt Dışı dizisine yeni transfer…İsmail Hacıoğlu, Erkan Petekkaya, Songül Öden, Dolunay Soysert, Serdar Orçin ve Rutkay Aziz gibi güçlü oyuncuların yer aldığı dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.

Güzel ve başarılı oyuncu Bahar Şahin, ‘Kayıt Dışı’ adlı dizinin oyuncuları arasında… Bahar Şahin, Kayıt Dışı’nda okulun akıllı ve güzel kızı ‘İnci’ karakterini canlandıracak.

Kayıt Dışı yeni yayın döneminde Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

O HAYAT BENİM’DE OYNAMIŞTI

19 yaşındaki Bahar Şahin, ilk olarak O Hayat Benim dizisinden ayrıldıktan sonra TRT1’de yayınlanan “Lise Devriyesi” adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştı.

OYUNCU UFUK ÖZKAN BAHAR ŞAHİN’İN ENİŞTESİ

Bir röportajında eniştesi Ufuk Özkan’ı örnek alarak oyunculuğa başladığını söyleyen Bahar Şahin, ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya gibi bir oyuncu olmak istediğini açıklamıştı. Şahin, Sarıkaya’yı kastederek ”Onun gibi olursam ne mutlu bana” diye konuşmuştu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu