Magazin

Bahtiyar Ölmez dizisinden görülmemiş örnek davranış

Çekimleri devam eden Bahtiyar Ölmez adlı dizinin setinde yaşanan duygu dolu anlar yürekleri ısıttı. Yapımcılığını Nehir Yapım Muharrem Gürer’in üstlendiği Bahtiyar Ölmez’in çekimleri tüm hızıyla sürüyor. ‘’Hiçbir şeyin benzeri kendisi değildir’’ sloganı ile seyirciyle buluşmaya hazırlanan Bahtiyar Ölmez seti, sürpriz bir misafir ağırladı. Sette yaşanan görülmemiş olay parmak ısırttı.

Çekimlerin gerçekleştirildiği metruk binada set alanında uyuyan sokak köpeği, yapım ekibinin dikkatini çekti. Sevimli misafiri battaniye ile örtüp çekimlere ara verdiler… Rahatsız edilmemesi adına yaklaşık bir buçuk saat ara verilen set, sevimli köpeğin uyanmaması ile azami özen ve sessizlikle devam etti.

Yapımcı Muharrem Gürer’in talimatıyla soğuk havadan etkilenmemesi adına battaniye ile örtülen ve ısınması sağlanan sevimli köpek, hemen hemen tüm sahnelerde ünlü oyunculara eşlik etti. Set aralarında sevimli köpekle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmeyen Bahtiyar Ölmez ekibi, duyarlı tutumu ile örnek bir davranış sergiledi.

Eylül ayı sonu itibariyle çekimlerine başlanan ve yapımcılığını Nehir Yapım Muharrem Gürer’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cem Tabak’ın oturduğu, Proje Tasarımı Hasan Burak Kayacı’ya ait olan Bahtiyar Ölmez, Yetkin Dikinciler, Hande Şubaşı, Güven Hokna, Orhan Aydın, Serkan Kuru, Umut Oğuz, Ali Çatalbaş, Yakup Yavru, Ferdi Kurtuldu, Gözde Okur, Eren Can Vurucu, Serkan Şengül ve Semih Öztürk’ün yer aldığı geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu