Yerli Dizi

Bahtiyar Ölmez’in kadrosuna yeni oyuncu

Atv ekranlarında izleyiciyle buluşan Bahtiyar Ölmez dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Başrollerini Yetkin Dikinciler, Hande Subaşı ve Güven Hokna’nın oynadığı ‘Bahtiyar Ölmez dizisinin güçlü oyuncu kadrosuna genç ve yakışıklı oyuncu Yılmaz Kunt katıldı.

YILMAZ KUNT BAHTİYAR ÖLMEZ’DE

blank

Bir mafya babasına olan benzerliği nedeniyle bir anda kendini onun yerinde bulan Bahtiyar’ın hikayesini konu alan dizide Ömer Yıldırım karakterine hayat verecek olan Kunt, “Ömer karakteri için heyecanlıyım. Ömer’in çözemeyeceği iş, karşı koyamayacağı tehlike yok. Bahtiyar Ölmez ekibi ile aynı kadroda yer almak gayet güzel. Çekimlere başladık, yakın zaman içinde hayranlarımla buluşacağım. Bakalım Ömer olarak diziye ne gibi sürprizler katacağım.” dedi.

Atv ekranlarında her Cumartesi seyirci karşısına çıkan Bahtiyar Ölmez, yeni bölümleri ile ekran başındakilerin nabzını tutmaya devam edecek.

DİZİNİN KONUSU

‘Hiçbir şeyin benzeri kendisi değildir’ sloganıyla yola çıkan ve mezarcı Bahtiyar’ın istemeden silah kaçakçısı Rıfat Çakar’ın yerine geçmek zorunda kaldığında başına gelen trajikomik olayları eğlenceli bir dille anlatıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu