Magazin

Baklava kaslar modasına Enes Batur da uydu…Şimdi de ‘fotoşop’ oyunu mu?

Youtube’da 12 milyona yaklaşan takipçi sayısıyla zor bir rekorun altına imza atan 21 yaşındaki ünlü genç Youtuber Enes Batur göbekli halini tarihe gömdü. Kaslı bir vücuda kavuşan genç Youtuber takipçilerini hayli şaşırttı. Enes’in bakla kaslı yeni hali binlerce beğeni ve yorum aldı.

Ünlü Youtuber Enes Batur’un son hali hayranlarını şaşkına çevirdi. Sosyal medyadan kazandığı astronomik paralarla sürekli gündeme gelen Enes Batur, göbekli halini tarihe gömdü ve kaslı bir vücuda kavuştu.

Son halini sosyal medya hesabından paylaşan Enes’in bu hali hayranlarını şaşkına çevirdi.Kaslı vücudu büyük beğeni alan Enes’in paylaşımına binlerce yorum yapıldı. Birçok takipçi Batur’u baklava kaslarıyla gündeme gelen genç oyunculara benzetti.

blank

Kimi takipçiler de gördükleri vücut karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Batur’un geçmişteki “evlendim” şeklindeki şaka açıklamasından sonra gördükleri yeni vücut yapısı hakkında “photoshop” oyunu şeklinde yorumlar yaptılar.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu