Televizyon

Balçiçek İlter yeni programıyla ekranlara dönüyor

Balçiçek İlter, en son Star TV’de Olay Yeri programıyla ekranlarda yer almıştı. Başarılı sunucu uzun süren sessizliğinin ardından Kanal D ekranlarında yeni bir programla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

“BALÇİÇEK İLE DR. CANKURTARAN” KANAL D’DE  BAŞLIYOR

Medyatava sitesinin haberine göre Balçiçek İlter ile Dr. Özlem Cankurtaran’ın sunacağı sağlık programı ‘Balçiçek ile Dr. Cankurtaran’ yakında başlıyor. ‘Balçiçek ile Dr. Cankurtaran’ sağlık konusunda merak edilen tüm soruları yanıtlamak için geliyor. Alanında uzman doktorların ve hastalıkla mücadele eden hasta ya da hasta yakınlarının da katılacağı programa zaman zaman ünlü isimler de renk katacak. Programa konuk olacak hasta ve hasta yakınlarının hikayelerine, sağlık sorunlarına alanında uzman doktorların deneyimiyle çözüm aranacak.

Sağlık alanındaki yenilikler, yeni tedavi yöntemleri, dünyadaki araştırmalar, çok özel bilgiler ve sağlığınız için merak ettiğiniz her şey ‘Balçiçek ile Dr. Cankurtaran’da izleyiciler ile buluşacak.

2. SAYFA YAYINA DEVAM EDECEK

Hakan Ural ve Seda Akgül’ün Kanal D’de yeni bir programa başlayacağı haberi Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in hazırlayuıp sunduğu 2. Sayfa’nın Kanal D ekranlarına veda edeceği şeklinde yorumlanmıştı. 2. Sayfa’nın yayınına devam edeceği haber veriliyor.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı