Youtube

Balçiçek İlter’den flaş karar… O da modaya uydu

Balçiçek İlter de YouTube’da kanal açan ünlüler kervanına katıldı. İki gazeteci Balçiçek İlter ve Fatih Türkmenoğlu, her Pazartesi yeni bölümüyle “Balçiçek Fatih” Youtube kanalı üzerinden sokak renklerini ekrana taşıyor.

Balçiçek İlter ve Fatih Türkmenoğlu; iki tecrübeli gazeteci, televizyoncu, sunucu; gezmeyi, iyi yemeyi, eğlenmeyi de seven iki dost, kafa kafaya verdiler. “Bugünlerde eskisi gibi seyahat edemiyoruz” diyenler için İstanbul’u, sokakları daha iyi keşfetmeye karar verdiler.

Profesyonel bir ekiple yönettikleri Youtube kanallarında Balçiçek Fatih programını yapmaya başladılar. Kilyos çekimleriyle başlayan ilk bölüm bambaşka duraklarla devam edecek.

 

Hikayeleriyle mekanlar, en güzel yemekler, mezeler; semtin en özel insanları ve sıcacık sohbetler her Pazartesi yeni bölümüyle Balçiçek Fatih youtube kanalında.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu