Televizyon

Balçiçek İlter’den Olay Yeri açıklaması… Olay Yeri yeni sezonda ekrana gelecek mi?

Geçtiğimiz sezon Star TV ekranlarında yayınlanan Balçiçek İlter’le Olay Yeri adlı programın yeni sezonda yayınlanmaması programın müdavimlerini meraklandırmıştı. Medyabey, programın bu sezon ekranda olmayacağını ilk duyuran mecra oldu. Balçiçek İlter, bugün Olay Yeri’nin akıbetiyle ilgili yaptığı açıklamada programın ekranda olamamasını ekonomik nedenlere bağladı.

BALÇİÇEK İLTER: “BAŞKA KANALLARLA GÖRÜŞME SÜRÜYOR”

Yapımcısının halen kanallarla görüşme halinde olduğunu ifade eden Balçiçek İlter, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Şimdi siz bana sürekli soruyorsunuz @olayyeristartv yok mu?”diye… Haklısınız, onca emek, onca başarı, onca izlenirlik… Ama memleketin geçtiği ekonomik dar boğazdan kanallar da nasibini aldı maalesef😞😞 Yapımcım @startv ile anlaşamadı, başka kanallarla hala görüşmeleri sürüyor… En azından bana söylenen o. Yani “hadi başlıyoruz şu kanaldayız” diyemiyorum. Bu arada çok kıymetli başka teklifleri geri çevirdiğim için de ne olur kusura bakmayın, içinde rahat edemeyeceğim hiç bir projede yokum, ekranda gözükeyim de ne olursa olsun diyenlerden olmadım. 27 yıllık habercilikten sonra işin içinde yine haberi barındıran bir gündüz kuşağına imza attım, başka işler zor bana, kumaş tutmaz🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Uzun lafın kısası ya bu Ekim-Kasım ya da daha sonra tekrar bir yerlerde buluşuruz, özleyenlerle de buradan hasret gideririz en kötü… Hepinizi çooook seviyorum ve desteğinize de çok ama çok teşekkür ederim”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

8 Yorum

  1. Bal çiçek ilter olay yeri başladı mı hangi kanalda basladiysa melike olayını çok merak ediyorum ne oldu bulundu mu cevat ortalıkta yok tu ona ne oldu gerçekten melike davasını merak ediyorum özledik seni bal çiçek ilter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu