Televizyon

Balçiçek İlter’den önemli karar: “Bıraktım”

Geçtiğimiz sezon Star’da yayınlanan Olay Yeri adlı programla ekrana gelen Balçiçek İlter, izleyiciden gelen yeni program ya da Olay Yeri programıyla ilgili ısrarlı sorular karşısında bir açıklama yaptı. 360 TV’de yayınlanan Mesut Yar’ın sunduğu programda da konuyla ilgili açıklama yapan Balçiçek İlter bundan böyle Olay Yeri programını yapmayacağını açıkladı.

“OLAY YERİ VE HABERDE ARTIK YOKUM”

Açıklamasını sosyal medya hesabından da yapan İlter, konseptini beraber oluşturdukları Olay Yeri programının yapımcısıyla da yollarını ayırdıklarını kaydetti. Açıklamasında “Yaşananlar ne olursa olsun ben o kurguyu devam ettirmeyeceğim. Çok kıymetli kanallardan bu format için gelen tekliflere teşekkür ederim. Ama kararım kesin” ifadelerini kullanan İlter, Star TV’den magazin programı Life Style’den gelen teklif için de teşekkür etti.

Ne olursa olsun ekranda görünmek gibi bir derdinin olmadığını aktaran ünlü sunucu-gazeteci, yazılı basından bile TV’ye zorla geçtiğini hatırlattı.

“İKİ YENİ PROJEYLE KARŞINIZDA OLACAĞIM”

Haber kanallarından kendisine yönelik hadi gel, geriş dön şeklindeki tekliflere de teşekkür eden İlter, bu tekliflere de artık sıcak bakmadığını dile getirdi. “hayır, bundan sonra haberde de olmayacağım” diyen başarılı sunucu, haberde yolun bittiğini yazdı.

Önümüzdeki dönemde ortaklarından olduğu yapım şirketinin projelerinden bahseden İlter, gelecekte iki önemli projede karşınızda olacağım dedi. İlter, projelerin detaylarıyla ilgili paylaşmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu