Televizyon

Balçiçek İlter’in sunduğu Olay Yeri’nin yayın saati değişti

Hafta içi her gün Star kanalında ekranlara gelen Balçiçek İlter’in sunuculuğunu üstlendiği gündüz kuşağı programı ‘’Olay Yeri’’ nin yayın saati değiştirildi. Beklenen  reytingleri alma konusunda sıkıntı yaşayan Olay Yeri için Star yönetimi saat değişikliğine gitti. Olay yeri,  bundan böyle hafta içi her gün 13.00’da izleyenleriyle buluşacak.

“OLAY YERİ” YENİ SAATİNDE YAYINLANACAK

Habertürk TV’den ayrılan ekranların deneyimli ismi Balçiçek İlter’in sunduğu “Olay Yeri” programının yeni saatindeki reyting performansı merak ediliyor. Program zaman zaman ilk yüze girme konusunda sıkıntılar yaşıyordu. Medya kulislerinde saat değişikliğinin program için son bir fırsat olduğu konuşuluyor.

Hafta içi her gün Star’da yayınlanan Olay Yeri programı faili meçhul cinayetleri aydınlatmaya ve kayıpları bulmaya çalışıyor. Sosyal sorumluluk adına da çalışmaların yapıldığı programda ihtiyaç sahiplerinin çağrıları da cevapsız kalmıyor.

Olay Yeri bundan böyle hafta içi her gün saat 13.00’da Star ekranlarında olacak.

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

2 Yorum

  1. Başla artık balçiçek ilter bizler seni bekliyoruz programını çok izliyorum ne olur artık başla lütfen

  2. durus gazeteci balcicek ilter tarapsiz yayinindan dolayi seni kutluyorum en kisa zamanda insallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı