Astroloji

Balık burcunda halkalı Güneş tutulması nasıl olaylar yaşanmasına neden olur? Astrolog Filiz Özkol yazdı

26 Şubat saat 17.53 de Balık burcunda halkalı Güneş tutulması gerçekleşti. Balık değişken, sanatsal, yaratıcı ve bir su grubudur. Neptün’le birlikte gerçekleşen bu tutulma aynı zamanda karışıklık ve belirsizlik ve duygusal karışıklığı tuhaf durumları mevcut. Aldanma ve aldatma temalarını da birlikte getirir.

İLİŞKİLERDE GERÇEKLİK ÖN PLANDA OLMALI

Balık tutulması aynı zamanda analiz duygusunu yok eder. Başkalarının etkisinde kalma ve söylenen şeyleri araştırma yerine olduğu gibi kabul etme psikolojisi yaratır. Tutulma Neptünyen bir etki yaratacağı için kaosların artışı söz konusu. İlişkilerimizde gerçekçiliği ön planda tutmalıyız. Yanılgılar çok önemli düş dünyasında gezmek bize çok şey kaybettirir. Kendimizi abartmamalı ve var olan enerjimizi yanlış notalarla birleştirmemeliyiz. Sakinlik ve dinginlik olumlu gibi görünse de, çok fazla kabuğumuza çekilmek yeteneklerimizi geri plana atar. Olması gerektiği kadar sakin bir bekleyiş içinde olmalıyız. Deneyim ve gelecek analizlerin doğru yapılması gerekiyor. Tecrübe oldukça önemli. Detayla üzerinde çalışmak ve disiplini elden bırakmamak gerekiyor.

Kadersel planlar kabul edilmesi gerek olgulardır. Evren bizim yerimize son sözünü söyler. Hatalar olabilecek sonuçları ortaya çıkaracaktır. Abartmalar ve takıntıların zarar vereceği bir tutulma geçirdik. Gerçekler tokat gibi karşımıza çıkacaktır. Uluslararası yanlışlıklara dikkat etmemiz gerekiyor.

NELER YAŞANABİLİR?

Tutulma Balık burcunun 8. Derecesinde Ay’la 2 derecelik bir kavuşum yapıyor. Hayaller ve gerçekler arasında bocalama ve önümüzü görme durumlarında sakınca yaratıyor. Mars, Jüpiter ve Plüton karesi ve Uranüs, Jüpiter ve Plüton karesi mevcut. Gergin ve ani sürprizler riski taşıyor. Küçük bir kıvılcım bir avuç inciri berbat edebilir.

Denizle ilgili kazalar, sel baskınları, deniz dibi depremleri ve ilaç zehirlenmeleri narkoz sorunları ve çift organlarımızla ilgili problemler. Sanatçıların sesle ilgili sorunları, konser iptalleri, uykusuzluk sorunları , fazla fedakarlığın kişiye hiçbir yararı olmayacağı durumları söz konusu. Ruhsal gerilimlerin ve akıl hastanelerinde hasta sayısı artabilir. Bu dönemde haberci rüyalar görebiliriz. Panik atak hastalığı tetiklenebilir. Toplumda uyuşturucu şebekelerine baskınlar artabilir. Narkotik olaylarına karşı yoğunluk gündeme gelecektir. Sahte alkol imalathane ihbarları olabilir..

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu