Magazin

Banu Alkan’dan olay Burcu Esmersoy açıklamaları

Banu Alkan, konuk olduğu CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan ‘Sorgu Sual’ programında flaş açıklamaların altına imza attı. Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Banu Alkan’ın ünlü sunucu Burcu Esmersoy ile ilgili söyleyecekleri ise çok konuşulacağa benziyor.

BANU ALKAN: ‘BURCU ESMERSOY HERKESİ KISKANIYOR’

Banu Alkan ile Burcu Esmersoy geçtiğimiz yıllarda birlikte program çekiminde oldukları sırada gerginlik yaşamış ve kavga etmişlerdi. Sorgu Sual programında ‘Burcu Esmersoy size nasıl davrandı?’ sorusu karşısında gerilen Banu Alkan sinirlerine hâkim olamayarak zehir zemberek konuştu.

‘Çok yoruldum dediğimde, Burcu bana ‘İnşallah Türkiye’ye ölüsü gider’ dedi. Çok hırslı bir kadın. Onunla aram asla düzelemez, geçen gün Demet Akalın’la da onu konuştuk ona da aynı şeyleri yapmış. Bana göre herkesi kıskanıyor sadece kendisini düşünen biri, küçükken bir takım şeyler yaşamış olabilir.’

Alkan, “Hayatınıza giren insanlar size gerçekten değer verdi mi?” sorusuna; “İlk eşim Gürbüz (Hanif) dünyayı ayağıma serdi” diye yanıt verdi. Bunun üzerine Afrodit’e sorulan “Neden o öldükten sonra kendinizi sokakta buldunuz?” sorusuna ise “Sokakta bulmadım. Çocukları beni çok üzdü. 11 yıl oturduğum yalıyı mahkemeyle boşaltmak zorunda kaldım” şeklinde cevap verdi.

Banu Alkan, zor durumda kaldığında, “Fikret Mualla tablolarını çok büyük paralara müzayedelerde sattım. Arsamı da” dedi.

“Hep “birinci benim” tavrınız var, peki ikinci kim?” sorusunu cevaplayan Alkan, “Hülya Avşar” diye konuştu.

“Sezen Aksu’dan daha iyi şarkı söylediğinizi söylemiştiniz. Aksu’nun haberi var mı bundan?” diye sorulan Banu Alkan, “Var, kendisi 1 numaralı hayranım. Şaka şaka Sezen’ciğim. Ama ben de senin kadar iyi yazıyorum” dedi.

Afrodit lakaplı sanatçı, “Geçiminizi nasıl sağlıyorsunuz?” sorusuna da “Konserlere gidiyorum, reklamlar var. Bir-iki Fikret Mualla tablom duruyor. Kötü günler için saklıyorum” yanıtını verdi.

‘ÖLMEK İSTEDİM’

“En dipte olduğunuz zaman hangi andı?” sorusunu yanıtlayan Alkan, “Gürbüz Bey’i kaybettiğim zaman. Ölmek istedim. Üzüntüyle kendime zarar verdim” diye konuştu.

Murat Taşdemir’in masmavi gözlerine aşık olduğunu anlatan Alkan, tokat olayının ardından hissettikleri için de “Aşk bitti. Hayatta onsuz yaşamayı düşünmezdim ama. 13 yıl boyunca ondan herhangi bir şiddet görmedim” dedi.

Taksilere borcu olduğunu konusuna da açıklık getiren Banu Alkan, “Asla. Şehir efsanesi bu” diye konuştu.

‘CÜNEYT’LE ÖPÜŞMEMİ UNUTAMADIM’

“Hiç unutamadım” dediğiniz bir öpüşme sahnesi oldu mu? sorusunu da cevaplayan Afrodit, “Oldu tabii. Cüneyt Arkın’la. Çok yakışıklı bir adam. 30’lu yaşlarına yetişemedim ama yine de yakaladık. Bir bakış bile olmadı aramızda. Cüneyt Arkın inanılmaz, çok asil, çok cool, muhteşem bir insan” dedi.

Banu Alkan’ın konuk olduğu “Sorgu Sual” bu gece saat 01.30’da CNN TÜRK’te ekrana gelecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu