MagazinTelevizyon

Banu Alkan’ın ayrılık sebebi Bülent Ersoy ile tartışmaları mı?

Show TV’nin reality-eğlence programı Dünya Güzellerim’de Bülent Ersoy ve Safiye Soyman ile yıldızı bir türlü barışmayan Banu Alkan artık yer almayacak. Banu Alkan programdan kendi isteği ile mi ayrıldı yoksa kovuldu mu? Banu Alkan neden Dünya Güzellerimde artık yok? Ayrıntılar Medyabey.com’da..

Show TV’nin Hindistan’da çekimleri süren eğlence programında Banu Alkan, Safiye Soyman, Bülent Ersoy ve Burcu Esmersoy “Dünya Güzellerim” adlı programda bir arada yer alıyor ve Hindistan’ın kültürünü magazinsel açıdan ekranlara yansıtıyorlardı. Ancak projede yer alan Afrodit lakaplı Banu Alkan programdan ayrıldı.

İşte Banu Alkan’ın programdan ayrılma sebebi

İddialara göre; Banu Alkan ve Bülent Ersoy arasındaki kavgadan sonra RTÜK kanala 450 bin Tl ceza verdi. Bu cezanın ardından programın gelecek sezon devam edeceği ancak Afrodit’in olmayacağı söyleniyor. Ünlü şarkıcı Onur Akay da “Dünya Güzellerim programı yeni sezonda da devam edecek ama Banu Alkan artık yok! Afrodit, programın yönetmeni Mustafa Kotan’ın direktiflerini dinlemediği için, maalesef artık dünyayı gezemeyecek”  iddiasında bulundu.

RTÜK’ün cezasına sebep olan kavga ile ilgili haberimizi aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz. 

Dünya Güzellerim’de kavga!.. Banu Alkan, Bülent Ersoy’u nasıl çıldırttı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR