GündemManşet

Barbaros Şansal’ın Atatürklü tişört provokasyonu da tutmadı

Sosyal medya hesabından paylaştığı provokasyon kokan videosunun ardından  KKTC’den İstanbul’a getirilen Barbaros Şansal’ın uçak merdivenlerinde saldırıya uğraması Türkiye’nin gündemine oturdu. Saldırı görüntülerinde bir detay dikkat çekti. Barbaros Şansal’ın özellikle montunun önünü açarak Atatürk tişörtünü göstermesi dikkatlerden kaçmadı. Tüm Türkiye’ye yönelik kabul edilemez ifadeler kullanan ünlü modacının bu hamlesi Atatürkçü kesimi arkasına almak istemesine yoruldu.

ATATÜRK TİŞÖRTÜYLE AMACINA ULAŞAMADI

Destekten TR

Son aylarda teröre onlarca kurban verilmesine rağmen ülkesinin insanına ‘b.kunda boğul’ diyecek kadar gözü dönen Barbaros Şansal’ın Atatürk tişörtlü kurnazlığı kendisini kurtarmadı. Yapılan yorumlarda Şansal’a uçak merdivenlerinde başlayan saldırı tüm kesimler tarafından kınandı. Ama her kesimden Türk halkı Şansal’ın ülkesine karşı yaptığı hakareti affetmedi. Şansal’ın Atatürk tişörtlü provokasyonu da böylece tutmamış oldu.

Destekten TR

Bilindiği gibi Barbaros Şansal hakaretler dolu videolarını çekip yayınladıktan sonra KKTC’den sınır dışı edilmiş, gece yarısı Türkiye’ye getirilmişti. Şansal, uçaktan iner inmez ise linç edilmeye çalışıldı.

Destekten TR

ATATÜRK TİŞÖRTÜYLE PROVOKE ETTİ

Barbaros Şansal’ın uçaktan inerken üstünde Atatürk fotoğrafı ile “Bana tepkili olanlar Atatürkçü düşmanlarıdır” şeklindeki yapmaya çalıştığı algı operasyonu tutmadı. Şansal, ucuz bir provokasyona daha imza attı ancak şu ana kadar kendisine gelmiş bir desteğin olmaması bu provokasyonun yutulmadığına yoruldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR