Yerli Dizi

Barbaroslar dizisinde flaş değişiklik… Ayrılan yönetmen ve görüntü yönetmeninin yerine kimler geldi?

Es Film’in yapımcılığında TRT için çekilen Engin Altan Düzyatan ve Pelin Akil’i bir araya getiren Barbaroslar dizisinde önemli bir değişiklik yaşandı.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizide yönetmen ve görüntü yönetmeniyle yollar ayrıldı. Altuntaş, haberi okurlarıyla paylaşırken diziye gelen yeni yönetmen ve görünü yönetmeninin de adını paylaştı.

İşte Altuntaş’ın yazısındaki o bölüm;


ES Film’in TRT 1 için çektiği “Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı” dizisinde peş peşe 2 önemli değişiklik yaşandı. Engin Altan Düzyatan ile Ulaş Tuna Astepe’yi buluşturan dizinin senaryo ekibi değişmiş, yeni bölümleri Serdar Özönalan ile Hakan Erimez’in yazacağı öğrenilmişti. Türkiye’nin konusu denizde geçen ilk dizisi olan “Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı”nda şimdi de yönetmen değişikliği yaşandı.

Dizide geçen hafta sonundan itibaren birinci ekip yönetmeni Doğan Ümit Karaca ile görüntü yönetmeni Münir Gürsoy ile yollar ayrıldı. Yeni yönetmen Berat Özdoğan, görüntü yönetmeni ise Ersan Çapan oldu. Salı günü itibariyle yeni ekip dizinin 6. bölüm ek sahneleri için sete çıkacak.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu