Sinema

Barış Akarsu filminden ayrılmak zorunda kalan Aslı Bekiroğlu’nun yerine kim geldi?

“Barış Akarsu Merhaba” filminden tepkilere neden olan açıklamasından ötürü ayrılmak zorunda kalan ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu’nun yerine gelecek oyuncunun kim olduğu belli oldu.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Aslı Bekiroğlu’nun yerine gelen isim Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncusu  Almila Ada oldu.

Trafik kazası geçiren ve günlerce yoğun bakımda kaldıktan sonra yaşam savaşını kaybeden unutulmaz rockçı Barış Akarsu’nun hayatı film olarak çekilecek. Fikri Harika Productions’un imza atacağı “Barış Akarsu Merhaba” film ekibinin bu hafta Amasra’da sete çıkması bekleniyor.

Geçen hafta filmle ilgili flaş bir gelişme olmuş ve Barış Akarsu’nun sevgilisi “Zeynep” rolüne hayat verecek olan Aslı Bekiroğlu’nun ayaküstü verdiği bir röportajdaki sözleri tepki çekmişti. Röportaj sırasında Akarsu’nun trajik şekilde öldüğü hatırlatıldığında Bekiroğlu “Ne yapayım hayatım, başı sağ olsun” demiş, rol için özel bir araştırma yapmadığını belirtmişti.

Bunun üzerinde yapım şirketi yaptığı açıklamada filmin zarar görmemesi için Bekiroğlu’yla çalışmaktan vazgeçtiklerini açıklamıştı. Yaşanan gelişmeye çok üzülen Aslı Bekiroğlu da yaptığı yazılı açıklamada projeden çekildiğini duyurmuştu. Zeynep rolüne kimin hayat vereceği ise merak konusu olmuştu. Rolün yeni sahibi olan Almila Ada, İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan ve Kanal D’de yayınlanan “Üç Kız Kardeş” dizisinde Dönüş rolünü canlandırıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu